Příspěvky uživatele - 32.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 19.5.2013
Tvrdit, že vše umím si v žádném případě nedovolím. Několik let se snažím o pěstování 4 stromů broskvoní, tak snad úplný začátečník taky nejsem. Kadeřavost mne porazila na plné čáře. Přičítám to výkyvům teplot v březnu a dubnu, kdy v záp.Čechách... celý příspěvek >
Odrůda melounu do chladnější polohy, 26.2.2013
Nejsem ani z jihu Moravy, ani z centra velkoměsta (aby mi políčko ohřívaly inženýrské sítě). Po několika pokusech jsem došel k závěru, že v "bramborových" oblastech je nejlepší odrůdou melounu rybíz nebo angrešt..Pokud nemáte dostatek tepla, hlavně v... celý příspěvek >
Čím bílit sklep?, 24.2.2013
Chystám se vybílit vlhký sklep pro skladování ovoce a zaleniny.Chci použít vápenný hydrát. Je vhodné přimíchat do vápna nějakou dezinfekci, např.modrou skalici, kuprikol? Díky za rady.
Švestky v sezóně 2012, 22.2.2013
slíva BRYSKÁ - malý plod, zraje spolu s ranou Čačanskou.Chuťově dobré plody jsou ty, které spadnou.Trhat plody podle barvy je loterie, většinou jsou tvrdé a nezralé.Klepnu do stromu a co spadne je ke konzumaci.Příjemně nakyslá chuť.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Zdraví už mi neslouží tak, abych se mohl věnovat nějakému sportu. Zahrada a práce na ní jsou pro mne hlavně přiměřený pohyb, něco jako rehabilitace. A když tělo bolí tak, že to už nejde, počkám na zítra.
Pěstování rajčat 2013, 6.1.2013
Nemáte někdo ve svých výpěstcích zkušenosti s ranými odrůdami? Doba zrání kolem 60.dne. (jak se o počítá jsem ještě nepochopil ). Ne každý může bydlet na jihu Moravy nebo v Polabí.
Kolko odobrat metylalkoholu, 21.9.2012
V diskuzi jsem si přečetl, že metanol mj. vzniká přirozeným kvašením pektinů. Mám tomu rozumnět tak, že je obsažen i v rybízáku nebo šípkovém vínu?
Kvašáky a rychlokvašky, 26.8.2012
1) Musí se přidávat ocet? Myslel jsem že stačí solný lák. 2) Po vykvašení mám lák mléčně zakalený, jako u zelí. Má to tak být, nebo je něco špatně? Díky.P.
Rajčatová šťáva, 16.8.2012
Rajčata naříznu, spařím a oloupu. naházím do hrnce, trochu pomačkám a jen tak nechám přejít varem.Drátěnou podběračkou na knedlíky vyndám hustější kusy dužniny na polotovar na omáčky.Do šťávy v hrnci přihazuju další rajčata.Pak šťávu přeleju přes... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 12.8.2012
chceme poridit kamennou desku do klasickeho zahr. krbu. Nebranila by ale odvodu koure z topeniste do komina? A jakym zpusobem by se mela vysouvat abych ji mohla obsluhovat? Nema nekdo nejakou zkusenost? Dekuji Radka
Co vaše réva? (2012), 30.7.2012
Reaguji na nadpis-Co vaše réva? Asi se mi objevilo padlí??
Šťáva z černého rybízu, 21.7.2012
Opravdu má být 3 dl černého rybízu?? Na 3 kg cukru se mi to zdá hodně málo.
Skvrny a usychanie listov uhoriek, 19.7.2012
Pane Mirku, čím stříkáte proti plísni? Co je to klopuška? Díky za vysvětlení.Pepík
Čerpadlo pro domovní jímku, 15.9.2010
Dobrý den, máme koupené čerpadlo Gude 8500 a čerpáme asi 2 roky 1x za 14 dní zatím funguje bez problémů cena okolo 1400Kč   J.Novák
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika