Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Ahoj ještě Míra, nežli jsem to napsal, tak mě předběhl p.MB.  Ještě upřesním spojku na Vari. Měl jsem převodovku T20 2+Z ta je ještě horší pro tu spojku. Já jsem kola prošrouboval na "tvrdo" a vyhovuje to!! Jen jsem nepochopil cenové... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Ahoj     Vše je věc názoru!  Odezva na 2T mot.Vari: Starší mot.4.5PS při nízkých ot. náhle chytil obrácený chod! (po první jsem dostal takovou ránu do břicha, že jsem vrátil oběd). Po opravě znova a znova, byl vyměněn za B+S,... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Ahoj Míra   MKS-60   převod řemenama už se 8let nedělá, pouze spojka + řetězy. Převodovka je ze zahradního traktoru.  Poloosy jsem prošrouboval. Cenově se to nedá s Vari srovnat a práce to nadělá stejně (bolest u Vari je... celý příspěvek >
Olej v TK14, 14.10.2009
Nebo máte krátkou měrku
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 12.10.2009
Ahoj podívejte se na MKS-60!!   Výběr ze tří motorů, 5 rychlostí+Z a 8",10",12" kola!! (s 12"koly to utíká 15km/h)          ... celý příspěvek >
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 9.10.2009
Ahoj Míra    Pro p. 3757 ani jeden profi. Vám neřekli  "s novým řetězem OTOČTE  LIŠTU"!!!           Akátu zdar(je to zmar)      Míra
Bruska řetězů Dolmar 340, 6.10.2009
Ahoj        Pane Radku, jestli se neurazíte, tak trochu upřesnění a dotaz. Za 1) Rozteč hnacího zubu x2(protože u 3/8 tj..375"=9.525 mm by asi bylo málo,  to samý u.325=8.255mmm) a to u hoby... celý příspěvek >
Mazání lišty řetězové pily, 25.9.2009
Ahoj    Teď jsem objevil u čonga frit.oil za 19Kč-1l.   Řežu na zahradě, v lese a jinde a nehodlám sebou tahat plachtu. Myslím, že to lišta unese. Míra
Jakou bubnovou sekačku s pojezdem?, 11.9.2009
Porovnejte cenově s MKS-60!!   Jeden nebo dva bubny a tři motory!!!     Míra
Motor Tecumseh, 10.9.2009
Ahoj    Tady Míra s motorem TECUMSEH Endura!!  Zapoměl jsem napsat:     Motor opravily v BONASU a že prý s nim nic nebylo, teď šlape jak má a ani moc nepapá. Sekal jsem hodinu zahradu a ještě mi benzínu... celý příspěvek >
Metaltec, 1.9.2009
Ahoj   mechanici.     Chci taky přidat svůj postřeh. Taky používám podobný přípravek, možná stejný, ale pod jiným (podobným) jménem!!  A má pravdu p. J.S. Kdo neviděl a nezkusil, nevěří!!!  Mám zkušenost již 8... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 26.8.2009
Taky mám 12let ViKINK-štěpkovač a je třeba brousit nůž, stále a stále otáčet a BROUSIT!!!  Už mi odchází motor, slábne!           Míra
Drtič, 26.8.2009
AHOJ drtiči        Moje rada je:  Vybírejte pomaloběžný, je jednodušší na seřízení a levnější!    STIGA rozemele větve i z vrby!!    Míra
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
Ahoj    HOMELITE souhlas, ALE 4041cc 1,8KW 40cm lišta 4990Kč, nebo 4446cc 1,9KW 46cm lišta 4650Kč   obě FARM. a motory komatsu!!  Je to věc názoru!!           Míra
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 25.8.2009
Ahoj trávníkáři.        Pár postřehů ke koupi sekačky.  Kupujte poměr výkon záběr nože(40cm=4PS, 50cm=5PS a vice), pokuď chcete mulč, tím to platí dvojnásob!!   Mám 6let STIGA 48s-turbo, mot. 5,5PS.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika