Příspěvky uživatele - 233.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesemeněná rajčata, 16.5.2016
Ve skleníku mi vyklíčilo nemálo rajčat, která jsem vloni vyhodil na kompost, a už jsou z nich docela velké sazenice (zajímavé je, že takto rostou nesrovnatelně rychleji než v substrátu na okně). Nezkoušel někdo pěstovat vysemeněná rajčata? Mám... celý příspěvek >
Zastavení klejotoku, 16.5.2016
Ok, šlo to i bez vrtačky. No uvidíme...
Rajčata 2016, 16.5.2016
Hmm, tak mně dnes několik rajčat mírně namrzlo (v tom místě se mi shrnul igelit :/) Zítra ráno to bude mnohem horší, takže budu přikrývat pečlivěji. Mírně namrzly i ořechy, to je už letos neštěstí, podruhé.
Jak zkvalitnit půdu pro jarní výsadbu česneku, 21.2.2013
50 ml sulky na 1 l vody, ale zaměřte při moření i na houbové choroby je tu o tom hodně psáno ve vláknech o česneku.
Trvanlivost a uchování vepřových střev, 21.2.2013
Jen menší podotázka a odkud budete kupovat maso, také po internetu? Řeznictví, kde nejsou schopni zajistit střeva to není řeznictví... Ale to je jen můj osobní názor. Uchovat se dají, záleží na jejich kvalitě, ale dva roky vydrží pokud budou dobře... celý příspěvek >
Sloupovitá meruňka, 21.2.2013
Musíte najít dobrého školkaře a nebo aspoň prodejce a ten vám poradí a pokud bude vidět, že nakupujete pravidelně a vracíte se tak vám sežene i nějakou tu novinku.  Osobnímu nákupu v ovocné školce, kde si můžete vybrat strom podle svého a... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 21.2.2013
Když dáte do unavené půdy brambory tak taky žádný výnos očekávat nemůžete. Každopádně já na A2 pěstuju v horší jílovité půdě, která byla vyhnojena hnojem a jsem s růstem stromů zatím spokojen a dřívější ukončení vegetace také není k zahození. Zvolil... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika