Příspěvky uživatele - 32.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 359 - nádrž, 8.11.2013
Na nádrž stačí druhovýroba...
Jaká je husqvarna 372 xp, 26.7.2013
Výměna palivového filtru v nádrži, nová svíčka, vyčistit sítko paliva v karburátoru, kontrola mezikusu karburátor válec(jestli není prasklý).Pokud bude vše ok tak nechat seřídit.
Vertikutace v létě, 22.7.2013
Jaro, podzim.V létě a hlavně teď by to byla poslední rána pro trávník... Sucho je prevít
Zakrytí hranice dřeva, 15.5.2013
A co koupit v army shopu maskovací síť?
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Mě bambusové tyčky uhnily po půl roce...
Postřik na plevel, 4.5.2013
Nebo sehnat Mustang.
Kalač, 24.4.2013
Kalač se brousí.Ten ze Zbirovie se misí přebrousit aspoň flexsou nebo nechat vytáhnout od kováře.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 11.4.2013
Můžete nafotit?
Trvanlivost a uchování vepřových střev, 20.2.2013
Zasypat solí a uložit do mrazáku.
Kompost z kompostáren u skládek, 6.2.2013
Když jsem ho kupoval volně loženej tak jsem objevil kousky dřevotřísky a MDf desek...
Uzení domácího divočáka, 15.1.2013
Kanec po dvou selatech? A ještě vyřezaný?
Střílení do výfuku, 11.1.2013
To je nesmysl.Přidřená pila nečtyřtaktuje.
Střílení do výfuku, 9.1.2013
V lese dělám od roku 81 a vím co si můžu k mým pilám dovolit.A od roku 90 jako Osvč.Takže asi je jasné že si své pily nebudu ničit.
Střílení do výfuku, 8.1.2013
Proč jsem napsal závadu vypínače.Moje origo HQ395xp mi začala dělat to samé.Vyměnil jsem kompletní kablíky a nic.Nová svíčka a zase nic.A hlavně to bylo časově nepravidelné.Nakonec jsem dal nové zapalování a opět to samé.Pak jsem pilu přivezl do... celý příspěvek >
Střílení do výfuku, 6.1.2013
Zkusit novou svíčku, zkontrolovat odtrh a fajfku.Pokud to nepomůže tak odešlo zapalování.Ještě jsem zapoměl zkontrolujte stop vypínač.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika