Příspěvky uživatele - 54.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je pila Hecht 956, 24.2.2017
Jaká je pila Hecht 956? Jelikož se tazatel z předešlých příspěvků patrně moc nedozvěděl, přidám pár reálných zkušeností. Tuto pilu vlastním cca rok. Důvodem volby tohoto stroje byla skutečnost, že moje Dolmarka po dlouhém a náročném životě nadobro... celý příspěvek >
Pila Partner stávkuje, 21.2.2016
Podle toho, co popisujete, je možných příčin poruchy značné množství. I přesto, že pila občas naskočí, vyzkoušejte novou svíčku. Přitom vyčistěte zapalování, povolte a utáhněte všechny kontakty, kam vedou dráty (tento konkrétní typ neznám). Při... celý příspěvek >
Pila pro ženu, 21.2.2016
Pokud se ještě rozhodujete, zda a jakou motorovou pilu převážně na větve, je nejlepší jednoručka - pila pro arboristy. Používá se i obouruč, samozřejmě, je-li potřeba, má nízkou hmotnost a vibrace, ale hlavně řeznou soupravu vhodnou na tuto práci.... celý příspěvek >
Motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 19.2.2016
Je to sice už pár let od zadaného dotazu, ale snad někomu pomůžu. Mám tuto pilu od doby, kdy se jako novinka objevila na trhu. V nabídce Dolmaru je dodnes. Jde o kvalitní stroj, v tomto smyslu nemám výhrad. Špatný je pouze servis. Veškeré opravy jsem... celý příspěvek >
Motúčko - elektrické kolečko, 20.2.2013
Nemáte pravdu. Za cenu 10000,-Kč nic lepšího neseženete s tím, že odvezete co potřebujete i v nepřístupném terénu. Jezdím s el. kolečkem na kilometr vzdálený pozemek do kopce, pak navíc přes strž s potokem. Po celodenní práci (seno, dřevo, hlína... celý příspěvek >
Motúčko - elektrické kolečko, 20.2.2013
1. Ano, jezdím s elektrickým kolečkem druhý rok. 2. Pokud nevěříte, vymlouvat Vám to nebudu. Toulavý medvěd
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika