Příspěvky uživatele - 101.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdouloň obecná, 19.2.2013
Dobrý den, prosím o radu. Snažím se sehnat kdouloň obecnou, ale KEŘ, nikoliv stromovou variantu. V zahradnictvích kde jsem se ptala na mě koukali jako na blázna a stále mi nutili strom, případně kdoulovec. S tvrzením, že si to s kdoulovcem pletu.... celý příspěvek >
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 13.2.2013
Děkuji všem za tipy!! Tavola se mi líbí velice. Nicméně už jsem k thůjím zasadila hlohyně. Ale myslím, že nejen tavola se ještě uplatní. Dálka stěny je 45m a mám zatím jen 5 thůjí a 3 hlohyně.
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 25.10.2012
Dobrý den, prosím o radu. Vysazujeme nový živý plot místo starých lískových keřů, které již nejsou v dobré kondici a navíc vadí sousedům že z nich mají na zahradě opad. Sousedé vyslovili přání, jestli bych nevysadila po celé délce plotu thuje, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika