Příspěvky uživatele - 224.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi bouchlo domácí víno?, 6.7.2014
Pocul som o recepte, ked sa do nerez sudov co odolaju vysokemu tlaku da jablkova stava. Ta kvasi a ucinkom tlaku sa kvas zastavi/ Toto sa potom pije. Ma to vraj len malo alkoholu. Juro
Co po česneku, 6.7.2014
ja som tam dal cibulu uz sa derie von. Bude azda aspon mlada do salatu. Zostali mi male cibulky, tak preto.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 6.7.2014
Myslimm si, ze dezinfekcia nic z bazenu neodstrani, alebo len zanedbatelne malo. Iba zabija zive. Cize organicke zluceniny sa mozu v bazene dost hromadit, ale pritomnost dezinfekcnych latok zabrani prezitiu mikroorganizmov. Ak by ste chceli mat take... celý příspěvek >
Štěpka pod trávník, 21.8.2013
za par rokov vam to o tych 3-5 cm klesne. Nevadi? Ako hnojivo stiepka nie je nic moc. 
Meruňka hniloba, 19.7.2013
Strom sa choroby uz asi nezbavi. Jedina moznost eliminovat hnilobu plodov je striekat aj plody, teda pokkracovat v striekani aj neskor, ale pozor na ochrannu lehotu. Hlavne pred dazdami a pocasim ktore hnilobe praje. Prestat v spravny cas kvoli... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 19.7.2013
...nemal by byt problem, kedze sa najdu blazni, co tuto latku dokonca piju!!! Je to ta najsialenejsia forma netradicnej mediciny. Skuste fivygooglit firmu pgchem.
Pond CrystalWater, 19.7.2013
Firma samotna uvadza, ze nie je vhodny pre jeseterovite ryby. Najdite si tuto info na ich stranke,...mozno aj na obale vyrobku ci navode
Mam sarku alebo malo zeleza?, 15.6.2013
dakujem za info strom sa asi unavil pred rokom mal bohatu urodu co ocenili aj v palenici
Jílové jezírko, 17.2.2013
...ked bude teplejsie urobte nejake foto a ukazte nam vase jazierko
Proti krtkům, 17.2.2013
svagor to ma pod travnikom a pomaha to. Krtkov mal, ale nie v trave.
Pomáhá lunární kalendář?, 17.2.2013
...podla lunarneho kalendara sa da kradnut v cudzej zahrade. Ked je spln, da sa aj bez baterky.
Popel na zahradu?, 15.6.2012
Pokial si chete cuchnut vlhkeho CO2, tak si otvorte mineralku a cuchnite si. Pivo a sampus nie, tam uz vonaju ine veci.
Najlepsie hnojivo na travnik (sportovy), 15.6.2012
OK. Ja pouzivam travcerit. Je to cererit pozmeneny na potrebu travy. Granulky co sa rozhodia na travnik. Mozno 6 krat v roku hnojim, na jesen kupujem jesenny travcerit, co nema fosforecnany, ale ma viac zasobneho dusika a hlavne vela draslika horcika... celý příspěvek >
Účinky Uv Lampy, 15.6.2012
1. skuste hladat priciny inde. Ak mate v jazierku rastliny a dlho neboli presadzane, mohli hromadne uhynut ich casti (korene nevidite) a znecistit vodu. 2. Zrazkami sa mohlo do jazierka dostat hnojivo ci nejake necistoty,...skontrolujte okraje... celý příspěvek >
Kvety zemiakov, 2.6.2012
Je pravda, ze sa oplati odstranit kvety zemiakov, aby lepsie plodili?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika