Příspěvky uživatele - 20.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy stromky neřezat?, 11.7.2013
Zdravím Vaš dotaz je hodně široký, ale upřesním to. Rozhodně nikdy ovocné stromy se neřežou na podzim. Je to pro ně provokace a znovu vyraší nedej - li bože zakvetou a je zle. Narašené a nevyzrálé výhony zmrznou a přichází se i o úrodu, která... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 14.2.2013
Zdravím Velice mě těší, že alespoň většina kritiků Strýmky přiznává, že ji mají jako neudržované stromy nad kterými zalomily hul. Já osobně jsem měl potěšení pěstovat Strýmku v intenzivním sadu kde plnila funkci opylovače ve stáří 40 let na A2.... celý příspěvek >
Zkušenosti s málo rozšířenými odrůdami, 22.12.2012
Zdravím Múžu Vám říci a doporučit odrudu VILA. Je to odruda z 90 let, ale je velikostně a i chuťově atraktivní. Je to něco mezi Konferencí a Boscovou lahvicí. Je to zelená odrůda protáhlého lahvicového typu. Chuťově dobrá a líbivá. Omega je rzivá... celý příspěvek >
Mac Intosh a Lobo, 22.12.2012
Zdravím p. Vlastimile Máte pravdu, že letos byl abnormální tlak na plody všech ovoc. druhů sršni a vosami.  Je zajímavé, že co se líbí a chutná lidem tak to samé chutná a přitahuje škůdce. Je pravdou, že žlutých odrúd si ani nevšímají.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika