Příspěvky uživatele - 86.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda jahod, 3.4.2014
Nepěstoval někdo stáleplodící odrudu Anabel? Můžete napsat prosím jaká je na jídlo a další postřehy Děkuji
Zničený skleník, 18.3.2014
Já zase každou desku oblepil a přilepil širokou průhlednou páskou, tak uvidíme, taky každou chvílku hledám desky po zahradě. Zatím jsem je vždy našel a nastrkal nazpět. Uvidíme, jestli pomůže ta páska...
Melounoviště 2013, 19.7.2013
Prosím poraďte, jak bezpečně zjistit že je vodní meloun zralej a může se utrhnout. Kolik asi tak dní po odkvětu by to mohlo být? Děkuji
Roubování melounů a okurek 2012, 8.3.2013
Zkoušel prosím vás někdo roubovat i okurky nakládačky?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 14.2.2013
Já letos dám zase osvědčené české odrůdy které nám chutnaly a to Idyll, sláva poríní, Start F1, POLLICINO F1, Bejbíno F1,Green zebra, S. Marzáno 3 na kečup, rané Stupické. Letos poprvé vyzkouším novou odrudu od Sema Strillo F1, uvídíme jak bude... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 12.2.2013
U AEV-VS máte další podnože pro okurky a melouny a spousty dalších semínek, které nikde jinde asi nekoupíte.
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Vám se Mirku osvědčila nejlépe na okurkách jaká metoda roubování a na jaké podnože roubujete?
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Co trošku oživit toto vlákno? Letos plánuju poprvé vyzkoušet roubování hadovek na podnože tykve. Mám nakoupeny semena tykví fíkolisté a Sprinter F1 a k tomu červené kolíčky od sema. Poradí někdo prosím nejlepší postup roubování. Jaké odrůdy jsou... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 5.2.2013
Já teda používám seříznuté krabičky od mléka a to jak na výšku tak na stojato a nemůžu si to vynachválit.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika