Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozpoznávanie kvetných pukov, 29.4.2013
Tento rok som sa trosku prepocital pri odrodach Jonathan a Jonared, z baculatych kvetnych pucikov, ktore som pri reze zamerne nechaval a s ktorymi som pocital, sa po vypucani obajavili asi na 70 percent iba listy. Pripisujem to minulorocnej bohatej... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 28.4.2013
Ja chapem faze dokvitania tak, ze je to stav ked kvitnu (dokvitaju), posledne kvety.
Rajčata ven?, 27.4.2013
V najblizsich dnoch, dam von prve priesady paradajok ktore uz kvitnu, ked zmrznu tak len miknem plecami a usmejem sa, ale ked preziju, tak tie vysadene neskôr ich uz nikdy nedobehnu a prve plody budu velmi skoro, mam to odskusane. Za posledne 3 roky,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.4.2013
Pane Petre, ale ja ziadnu Ceglédi óriás nemam, a nejako si neviem vybavit ze som ju bol spominal (bol som to naozaj ja?). Inak chut VP neviem ci poznam, mozno som ju jedol, len som nevedel zo to je ona. Na kvetnych pucikoch mojich Vehard sa... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 24.4.2013
Dakujem za hodnotny prispevok ohladom odrôd zemiakov, lebo ked clovek pozera na internete, tak skoro kazda by mala byt dobra. Zaujimal by ma vas nazor na odrodu Bellarosa, a dalej by som chcel poprosit o dalsie informacie, ako zapravujete kompost... celý příspěvek >
Oloupaná kůra na kmeni a prasklina ve dřevě jabloně, 22.4.2013
Ja by som mu predsa len dal sancu, okraje rany hladko zacistit ostrim nozom do zdraveho dreva, a celu ranu zatriet nejakym stromovym balzamom a pod.. Ak nebude prosperovat a jablka budu zle, tak pila sa da vytiahnut kedykolvek...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.4.2013
Neviem ci som pridal aj detail kvetu, ak nie, tak tento rok vyhotim. P.Z.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.4.2013
Fotky rozviknutej Vehardy som tu pridaval minuly rok, tento rok zakvitne mozno tak za 10 dni, aj ked tazko odhadnut lebo zacina sa tu riadne oteplovat. P.Z.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.4.2013
Petre, to vazne je v tych kvetoch marhul aj nejaky rozdiel? Ja som si vzdy myslel ze vsetky maju kvety rovnake. P.Z.
Ryngle kvete - neplodí, 21.4.2013
Althanova je zvlastna odroda, neviem ci sa niekto hlbsie zaoberal jej neplodnostou. No viem o jednom strome ktory ma viac ako 10 rokov, a este poriadne nezaplodil, zvlastne je ze mozno ani nie o 100 metrov dalej, stromcek tej istej odrody, asi 5-7... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 20.4.2013
Mojej Veharde sa zatial len trosicku naliali kvetne puciky. Kvitnut bude najskôr za 2 tyzdne (podla pocasia), spolu s ceresnami ako kazdy rok.  
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 19.4.2013
Zdravim p. Wendy, mal niektory z vasich rezistentoch mensie postihnutie, alebo dopadli vsetky rovnako? Bol medzi nimi aj Pax?
Caldesi 2000, 17.4.2013
To s farbou duziny som si nevymyslel, vychadzal som z toho co je napisane na webu Ovocne škôlky Sabinov. Len by ma zaujimalo ci sa hodi aj do okrajovych oblasti. Pripadne nektarinka je najodolnejsia, hoc aj na ukor chuti? Odpoved je asi ziadna. :)... celý příspěvek >
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
Ja som chcel dnes par riadkov vysadit, ale prave pre ten dazd to odkladam. Nemam rad ked sa mi hlina lepi na motyku.
Vhodný opylovač pro Althanovu renklódu?, 11.4.2013
Althanovu aj Stanley mam vysadene na zahrade. Previest rucne opelenie som neskusal, pretoze ma to nikdy nenapadlo, ani som na to nemal dôvod. Ze je Stanley pre Althanovu dobry opelovac som uz davnesie cital v nejakej pomologii alebo publikacii (uz si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika