Příspěvky uživatele - 252.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Královna hertenzie, 30.11.2013
Tato sladkovišeň skleněnka mi vždy moc chutnala, musela se ale nechat přezrát.Pak už zas byla jen na to, aby se utrhla rovnou do úst, jinak je tak měká, že se otlačuje.Nejhorší na ní je to, že není k sehnání a když ji už seženete, musíte si sehnat... celý příspěvek >
Jaký jehličnan pěstovat ve velkém zahradním kvetináči?, 30.11.2013
vaše požadavky splnuje jedna odrůda tuje která dorůstá max 1m, tady v Jeseníku je v květináči před budovou městského úřadu=budova u moravolenu, je to snad nejkrásnější odrůda tuje, chodím se na ni dívat, nádhera, snad se jmenuje královská, nejsem si... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 30.11.2013
Obsah cukrů v kolomiktách je asi od 5 do 20%.Soused má sladkou a říká že to je pro něj moc sladké, má vysokou úrodnost a dává vše slepicím. Arguty mají asi od 5 do 30% cukrů,
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 30.11.2013
kolomkty odrůdy teprve sbíráme na ty více aromatické jsme neměli štěstí.Argut je v česku už asi 100 odrůd, některé mají velmi výrazné aroma, dokonce až tak, že se to někomu nelíbí, to má odrůda Rogow z arboreta Rogow. Teprve se chystám je třídit... celý příspěvek >
Minikiwi - sežrané, 21.8.2013
Taky to můžou dělat slimáci.Já je mám vysbírané a pečlivě kontroluji večer i v dešti, na kompostě a likviduji. Ted už na vysbíráníé začne být pozdě, už mohou mít nakladená vajíčka a kupku vajíček, když náhodou někde se objeví, tak likviduji opatrně... celý příspěvek >
Jak ostříhat popínavou ostružinu, 21.8.2013
Já ted vedle ostružin, které mají dlouhé pruty zaryju rýč, zapáčím= udělám špáru, do ní strčím špičku ostružiny a přišlápnu hlínu aby nevyklouzla.Na podzim už můžu podrýt a vybrat pěkné sazenice.
Kanadská borůvka - neprospívá, 21.8.2013
Na místě kde se kdysi povápnilo, neb tam byla omítka nebo vápenec už nikdy kanadská borůvka neporoste. a často je těžké zjistit co se tam kdysi dělalo.Proto ty rady s rašelinou.   Kamčatská= ovocný zimolez vám poroste na jakémkoli místě, i... celý příspěvek >
Zhoršování kvality ostružin, 21.8.2013
jasné pravidlo: všechny staré ostružiníky vyhodit a koupit nové odrůdy, jen s cedulkou a pak můžem diskutovat o kvalitě plodů a j.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 10.2.2013
Fascinuje mne stále už asi 45 let vynikající chuť plodů aktinidie kolomikta, arguta a j.  je to úžasné, když člověk chodí po zahradě a všude může ochutnávat různé odrůdy, je to jakoby sbíral nejlepší bonbony ze špičkové bonboniery.Ráj, ano ráj... celý příspěvek >
Zahradní raritka - Žlutoplodý dřín, 10.2.2013
V rakousku je jich prý dost. žlutoplodý dřín rostl a snad ještě roste v botanické zahradě Praha na slupi, blízko karláku, je tam velmi starý strom naroubovaný na červeném divokém.Jinak Pan Větvička kamsi sázel perspektivní semenáče ode mne, ale... celý příspěvek >
Jaký muchovník pořídit?, 10.2.2013
je to známá odrůda, měl by být dobrý, ale tento jsem nechutnal.Na otázku jaký bych nejraději odpověděl: roubovanou odrůdu.Ty málokdo dělá, snad výzk.Průhonice neb Fa ADAVO. Kdyby se někdo ptal kde koupit rakytník, řekl bych že nejlépe u odborníků... celý příspěvek >
Ženšen, 3.1.2013
tomu kdo tady tvrdí, že k vyklíčení je třeba přejít zima chci řícz, že je cvok, Je totiž třeba dvě zimy, a ne jedna.Nebo- zde popsaná stratifikace je správně, tak by se to asi stihlo i za jednu zimu.Dřín taky potřebuje dvě zimy. aktinidie... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, 3.1.2013
V zahradnictví Zoja jen dokazují, že tomu vůbec nerozumí, když nabízejí samici kolomikta a k ní samce arguta.možná se tam některé odrůdy seženou, ale člověk si nemůže být jistý.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Přece nemůžeme brát svědectví o chuti plodů od někoho, kdo jen poprvé kousl do plodu a ještě do nezralého.Správně se měl opravdu zeptat a nevynášet soudy.Kolomikt je mnoho odrůd s různými aromaty. Rusové uvádějí: ananasové, jahodové, aktinidiové,... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 13.10.2012
Také se mi stalo, že jsem to lidem doporučil a za dva-tři roky jsem se ptal jestli to plodí.Řekli, že na tom nic není.Já se ptal, kdy se na to šli podívat? Řekli že v červenci.No to tam už opravdu nemohlo nic být, když zrajou začátkem června, i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika