Příspěvky uživatele - 129.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šampion a Rubín, 9.2.2013
Ještě pořád s manželem zvažujeme. On by raději rezistentní odrůdy - jelikož jsme amatéři začátečníci tzn. např. letní Hanu nebo Ametyst MM106 a zimní Rajku MM106, abychom to neměli moc složité, mne ale zase lákají tyto starší odrůdy, které chuťově... celý příspěvek >
Šampion a Rubín, 9.2.2013
Děkuji mockrát za rady. Jsem začínající amatér. Jestli to tedy chápu správně, tak u Šampionu větvě co nejvíce zkracovat a Rubín buď nechat celou větev nebo celou uřezat? A to již od zasazení nebo až starší strom takhle stříhat? 
Šampion a Rubín, 8.2.2013
Děkuji mockrát za všechny rady. Mimochodem, Vaše jablka jsou nádherné. Kdybych toho někdy docílila, byla bych unešená :-) Můžete mne ještě poradit jak stříhat Šampion a Rubín? Je v tom prý rozdíl... A co říkáte na Rubinolu? Ta se stříhá také jako... celý příspěvek >
Šampion a Rubín, 7.2.2013
Dobrý den, jelikož z dětství nemohu zapomenout na chuť jablka Šampionu a Rubínu, rozhodli jsme se tyto 2 jediné stromky na naší zahradě zasadit. Konkrétně Šampion na podnoži M7 a jabloň Rubín na podnoži MM106. Prosím o radu, jelikož otec, který tyto... celý příspěvek >
Jak budou vysoké a jak daleko od sebe sázet stromy?, 5.2.2013
Potřebovala bych poradit, chtěla bych zasadit letos 1 řadu stromů, která půjde souběžně s drátěným plotem. Vybrala jsem rezistentní odrůdy jabloni zimní Rajka na podnoži MM106,  za ní chci zasadit jabloň Julia na podnoži M7 a jako poslední v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika