Příspěvky uživatele - 22.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dráždivý šedý prach na rajčatech, 1.9.2013
Doporučuji rozbor v agrochemické laboratoři, mohl by to být zbytek po chemickém postřiku u vás nebo v okolí. Usychání bych se divil - stále prší, takže by to mohlo být také po nějaké chemikalii. J.
Jabloň kvete, ale nerodí, 1.9.2013
Doporučuji nedělat nic - nehnojit, NEŘEZAT, stromky si musí upravit rovnováhu mezi růstem a plodností, většinou to nedělá problémy. Někdy je problém v nesprávném sladění podnože a cv, ale to by se musel na to podívat zkušený sadař a musel by mít... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 9.2.2013
Potvrzuje se tím i příspěvek Mr Biga, že záleží na tom jak jsou stará semena. První skutečně klíčila ta, které jsem odebral z loňské sklizně. Je to i potvrzení, že skutečně nezáleží na výsevu podle lunárního kalendáře. Za 30 let pěstování paprik,... celý příspěvek >
Šampion a Rubín, 7.2.2013 Obsahuje fotku
Šampion i Rubín jsou velice chutné odrůdy. Šampion který byl přes 30let starý, jsem musel loni zrušit, protože pro jeho místo jsem měl jiné využití. Rubín asi 15letý patří v současné době společně s Rubinolou a Bohemií mezi moje nejoblíbenější... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013
Letos jsem 2.2. zkušebně vysel několik semen paprik a dnes už vylézají první ze substrátu. Tak rychle mi ještě nikdy neklíčily. Semena jsem v ničem nemáčel a zasel rovnou do substrátu. Mám je v sadbovači s krytem, který loni prodávali v Lidlu a ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika