Příspěvky uživatele - 76.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník z petlahví, 6.2.2013 Obsahuje fotku
Teď to mám v bordelu Mila
Skleník z petlahví, 6.2.2013
Na seriozní odpověď ještě jednou odpovím protože jsem o tom psal ještě ve vlákně topení ve skleníku a tam si ze mě dělali legraci.Já to nepotřebuji aby si ze mě někdo utahoval mě to fungeje a pouze jsem se podělil.Je jasné že voda topit nebude... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 5.2.2013 Obsahuje fotku
V těch bedýnkách jsou pet láhve za nimi jsou 25l kanystry.Dál už odpovídat nebudu.Jasně jsem říkal že je to od dubna do října kdo chce si s toho něco vezme kdo ne bude stále vymýšlet.Letos to předělám do regálků jak jsem popisoval všechno je... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Omlouvám se asi neumím počitat.Ale když budete chodit od dopravi k dopravě a tam seženete kanystry od destilované vody 25litrů dá to běhání ale vyplatí se.Na jednu stěnu jich dáte asi 10ks kolem dokola je to asi 40ks dalo by se vic ale já mezi nimi... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 5.2.2013
Chtějsem jen říc že pet láhve fungují a ty mohou být i ve foliaku a vysvětluji že 200 litrů je na udržení teploty je málo a pet láhve seženete všude A hlavně se jedná o tepelnou setrvačnost né z čeho mám skleník
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Skleník mám 4x4m.Pěstuju papriky, začatek dubna do října podle toho jak to jde.Teď zrovna mám v něm 18 stupňů a to na pěstování moc není ale dny se prodlužují a teplo bude přibívat Papričky předpěstovavám doma už mají 4 lístky a do toho dubna to bude... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Dobrý den já Vás čtu a divím se o čem diskutujete.Já mám sleník s polykarbonátu na zemi mám zámkovou dlažbu kolem do kola na zemi mám polyestren nad tím asi 60cm regálek na tom mám plastové bedýnky a v těch mám belíky a td. Pod regálem pet láhve 1,5... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 5.2.2013
Dobrý den já Vás čtu a divím se o čem diskutujete.Já mám sleník s polykarbonátu na zemi mám zámkovou dlažbu kolem do kola na zemi mám polyestren nad tím asi 60cm regálek na tom mám plastové bedýnky a v těch mám belíky a td. Pod regálem pet láhve 1,5... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika