Příspěvky uživatele - 95.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kosa, 17.1.2008
Již po mnoho let klepu kosy sousedům, kteří mi je nosí každý týden a kteří jsou přes letní období zaměstnáni v lese, kde vyžínají trávu až do pozdního podzimu, kdy je vlastně již ta vysoká lesní tráva napůl suchá. Vesměs mají ruské kosy 50 cm aby se... celý příspěvek >
past na myš, 17.1.2008
Jak píšete, to samé jsem dělal s krtky, vyryl a odnesl za řeku, kde jsem ho pustil protože na menší zahrádce dělá škodu a je tam nevítaný. Jinak nikdy i když jsem si jej důkladně prohlížel, neobjevil jsem, že má oči. To by znamenalo že je opravdu... celý příspěvek >
destilační přístroj, 17.1.2008
Stává se to hlavně začátečníkům, že jsou nedočkaví a sbírají švestky brzy. A ti zkušenější raději počkají a sbírají později, nevadí, když švestky leží třeba o týden či dva na zemi, kde vlastně ještě dozrávají. Pokud se to stane, že se utvoří v sudu... celý příspěvek >
past na myš, 11.1.2008
Taky bych se chtěl připojit do diskuze o chytání myší. Myši škodí každému a v každé době. Jsou průvodci člověka, protože člověk ukládá různé potraviny a dělá si zásoby ať už malé, či většího rozsahu a myši se na nich přiživují. Je to vesměs myš... celý příspěvek >
past na myš, 27.12.2007
Tak jak vidím, žádné myši již naše čtenáře této rubriky nevzrušují, možná jsou již taky /ty myši/ ve stavu, kdy brzy budou zapsány do červené knihy ohrožených druhů zvířat a budeme si je začínat chránit. Ale budou nám zajisté chybět a zůstane nám jen... celý příspěvek >
Dotaz na rozbor lihu, 27.12.2007
Tedy příteli, nevím, nevím kde žijete, mít dvouplášťový kotel či kotýlek a mít starost, jestli po vypálení nemám tam metyl je absurdní a starost o to je bezpředmětná. Zajisté byste našel laboratoř, která by Vám to změřila a stejně by metyl v... celý příspěvek >
past na myš, 12.12.2007
Milá Danielo, věřím, že ten špek do pastiček na myši byl velmi dobrý na přilákání svojí vůní... Jenže to má háček, tam kde jsou myši, jsou většinou i rejsci, to je taková malinká myšička, bohužel je to masožravec, který Vám na půdě, v kolnách a pod.... celý příspěvek >
destilační přístroj, 6.12.2007
Vážený příteli 105.98 / 3.12.t.r. Nikdo Vám nebere tu Vaši metodu silikonovou a bůhví ještě jakou. Klidně si těsněte ten Váš nádherný kotel i nadále s těmi chemickými vymoženostmi z poslední doby a taky si to pijte sám protože jste odpovědný také... celý příspěvek >
destilační přístroj, 30.11.2007
Příteli 248.13  - Těsnění  jak píšete do žlábku vyzkoušejte toto: 90% dobře prosátého dřevěného popela a 10% hladké mouky, smíchat a pomocí menšího množství vody udělat hustou kašišku a touto omazat víko. Myslím, že budete... celý příspěvek >
Destilační přístroj - Rakytník, 20.11.2007
Zdravím, nedalo mi to když mi kolega vyhýbavě odpověděl na moji otázku, co je to Rakytník, že jej tady na jihozápadní Moravě neznáme a nebo jsme se ho ani nevšimli. Tak jsem hledal v herbářích a nakonec našel. Je to keř o různé velikosti od 2 do 10... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 19.11.2007
Je mi to trapné, ale prosím odpovězte mi co je to rakytník, kde se pěstuje a jaké má plody, které lze naložit na vypálení. U nás na jihozápadní Moravě tuto plodinu neznáme pod tímto jménem. Děkuji Vám...
destilační přístroj, 12.11.2007
Rád bych věděl, zda by se na míchání dal použít motorek ze stírače, zda má optimální otáčky, které by na to stačily a zda by to zatížení po dobu asi 3 hod. vydržel. Či má někdo jiný nápad jak tento problém vyřešit? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika