Příspěvky uživatele - 26.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už postřik na kadeřavost?, 28.3.2013
Dobrý den, má ještě nějaký smysl provést 3 postřik proti kadeřavosti Syllitem hned jak se ted oteplí?
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 6.2.2013
Mám od lonska 2 polykarb.pařeniště z Lanitplastu jako vy, Seky. Několikrát málem uletělo k sousedům a hlavně když je otevřeno na větrání, vítr vyvrací vrchní okna, utrhlo to i ty hliníkové šrouby, které to drží... Takže to musí být pořád něčím... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 5.2.2013
Kupte si "Lunární kalendář Krásná paní" je k němu příručka: Měsíc zahradníkem.
Přesazení na jaře, 24.1.2013
LONI 30.3. jsem přesadila asi 7letou pološvestku(zákrsek), do dobře vyhnojené jámy. Překvapily mne povrchové kořeny-jeden měla dlouhý pod povrche a druhý šel do hloubky. Oba byly částečně amputovány, ale strom se ujal. Po přesazení vykvetl, ale... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 14.10.2012
Prosí o radu jakým způsobem nejlépe zazimovat tomely (od p. Andreje Daneka z Nitry). Měla jsem je 2 zimy v bezmrazé místnosti a letos na jaře jsem je zasadila do volné půdy, postihl je květnový mráz, ale vyrašily znovu. Nyní jsou ještě olistěné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika