Příspěvky uživatele - 222.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Su to vajicka slizniaka / plže?, 16.5.2017 Obsahuje fotku
dobry den, v sachte na vodu som objavil tieto vajicka... mam podozrenie ze su to vajicka alebo zarodky slizniaka, (po cesky tusim sa tomu hovori plž?)...ale skor nez ich zlikvidujem, chcem si to overit aby som neuskodil niecomu... celý příspěvek >
Vedro s horucou vodou - ochrana pred mrazom, 19.4.2017
Ako ochrana pred mrazom marhul ma napadlo dat vedro s vriacou vodou na nejaku podlozku pod kazdy strom... ked vychladne tak doliat horucu. Da sa zvladnut jednoducho, netreba ziadnu investiciu... Skusali ste niekto uz ci a ako funguje? Mam cca 5... celý příspěvek >
Jahodnik - aka je to choroba?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
OK, vdaka. A co teraz s tym? Vsetko aj zdrave vytrhat alebo pockat ktore preziju a tie namnozit a ponechat na mieste? Prikladam este dalsie foto.
Jahodnik - aka je to choroba?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Na malom policku mame nasadene viacere odrody jahod a niektore zacali usychat a ich plody zvlastne hnit (vlahou by to byt nemalo). "Celorocne" jahody to zatial nepostihlo. Vedeli by ste mi prosim poradit o aku chorobu sa jedna? Treba uschynajuce... celý příspěvek >
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 22.3.2013
OK, dakujem.Tak som vysadil Veselku a Vehardu na myrobalane, mali ich u nas v zahradnictve, tak uvidime o par rokov :-) dakujem jm
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 14.3.2013
poloha - Malacky, Zahorie, Zapadne slovensko. Je to suchy piesok - cize pdonoz mam nastudovanu - myrobalan :-). Len ten vyber odrody este potrebujem zvladnut...
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 14.3.2013
Dobry den, viete mi prosim poradit niekto marhulu, ktora splna nasledovne kriteria - zoradene pdola poradia dolezitosti: - odolnost voci monolioze - chut - samoopelivost - skora Mam vybranu Pinkcot zatial. Povodne som rozmyslal aj nad... celý příspěvek >
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 25.2.2013
OK dakujem. A co mam urobit? Mam to na jar zostrihnut uplne dole a vyskusat ci si to vyzenie a tak zapestovat novy kmienik? 
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 22.2.2013
- vinohrad bol vysadeny na jar 2009, prvy krat som to spozoroval min rok v lete 2012 - je to v Malackach 159 m.n.m (zahorie, zapadne slovensko), nevinarska oblast, v okoli nie je ziaden vinohrad - jarne mrazy byvaju... na jar 2012 boli... celý příspěvek >
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 22.2.2013 Obsahuje fotku
Viete mi prosim poradit o aku chorobu vinica sa jedna? Kora praska a supe sa az tak, ze zostava len holy kmienik + som spozoroval na kmeni nieco ako nadory, take vraskave vypukliny. Kry sice zatial prezivajua ale chradnu. Je mozne to zachranit? Napr... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 24.1.2013
mam k tomuto cerpadlu doplnujucu otazku. Ma vystupny rozmer "1"...je mozne cez redukciu napojit taketo cerpadlo napr na mensi vystupny rozmer hadice napr na "3/4"? neznici sa s tym to cerpadlo? vdaka. j.
Cerpadla Tallas z mountfieldu, 23.1.2013
Mate niekto skusenost s cerpadlami znacky Tallas z mountfieldu? aka je to kvalita? Vybral som si Tallas SA 60/3 za 124 eur, ale o mountfielde som pocul kadeco :-( Potrebujem to na zalievania zahrady z nadoby na dazdovu vodu, ktoru mam... celý příspěvek >
Nenarocna trava k domu, 5.11.2012
Dobry den, viete mi poradit - hladam nenarocnu travu pre vysiatie okolo domu, Poziadavky: - odolna voci suchu, kedze v lete neplanujem polievat (aj v suchu by mala zostat ako tak zelena) - nenarocna na kosenie, ked ju napr... celý příspěvek >
Ako pomoct reve spalenej mrazom?, 21.5.2012
Mraz koncom minuleho tyzdna znicil revu... komplet, nezostal ani listok zeleny :-(   Celkom 200 korenov... Solaris aj Hibernal 3 rocny so zapestovanymi kmienikmi a aj novu tohtorocnu vysadbu Cabernet Cortis a Laurot. Miesto Malacky,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika