Příspěvky uživatele - 211.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň vhodná na mušt, 31.3.2014
Ještě mně napadla jedna věc tykající se podpory pěstování zimních jablek k moštárenským a zpracovatelským účelům. Jablka letní i podzimní jsou už ze své podstaty ovocem stolním. A v případě nadúrod o jejích případný přebytek nikdy nebude zájem. Každý... celý příspěvek >
Jabloň vhodná na mušt, 31.3.2014
Pokud chci strom, nebo stromy, prioritně na mošt, tak nechápu požadavek na rezistenci a minimální chemickou ochranu. Nikdy nejsou napadeny všechny plody. Skoro stoleté Jaderničky, Smiřické, Caroly apod. jsem nikdy ničím nestříkal a přesto se z nich... celý příspěvek >
Jabloň vhodná na mušt, 31.3.2014
Jedině pozdní zimní odrůdy jak píše p. Vysloužil. Mimo cukernatosti, šťavnatosti, struktury drtě, trvanlivosti, apod. bych ještě rád připomněl, že se lisují většinou až za mrazivého počasí a mošt se může nechat venku delší dobu v demižonech... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Jen dodám-sekám vyžinačem a mulčovačem zahradu asi 4-x ročně, nic nesbírám přes deset let.Sousedi suší ručně na etapy králíkům, druhý soused seká a sbírá vše traktůrkem a má tam velký kompost z travní hmoty.Myslím, že z toho vycházím nejlépe.
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
A kdo to bude sekat jen jednou?Výpočet je ROČNĚ- 4x2500m2=hektar=2x5000m.Několikrát ročně sekat je min. 3-5x.Není to každý týden nebo dva týdny, ale taky to neni sušící cyklus-senoseč+otava.
Křovinořez Stihl nestartuje, 6.8.2013
Tak to prostě je-souhlasím s p.J.S.
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Představa sekat šudlátkem 2m široký x 5km dlouhý pás ve svahu ročně, je strašná :-(.Rozumě to půjde čímkoliv co se točí(kosu vynecháme),ale po sezóně se bude celou zimu trápit, jak to obejít další rok.Zatím nikdo hobíka nedoporučil.
Výběr křovinořezu, 6.8.2013
Pokuď chce něco za půlku, měl si koupit půlku zahrady :-).Měl by počítat s adekvátním strojem vůči ploše a nasazení.Jsou to přiměřené náklady.Auto Vás stojí peníze ať ho používáte(benzín gumy, servis) nebo ne(stk, pojištění).Chtěl zahradu, musí... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 24.1.2013
P.S.-tak jsem pročetl většinu příspěvku k pilám stihl x husqvarna a koukám, že kdo přešel od hq ke stihlu jako já, má stejné postřehy, je tedy znát, když se někdo specializuje na dva produkty jako stihl a má to vymazlený.
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 24.1.2013
Tak ještě k pile, protože sekačku, traktor a rider v tomto vláknu nikdo u nekupovaĺ.Tak jestli je hq na špici, tak má už lehce vyměnitelné řetězy, řetězky,lišty, uzaviratelné nádrže bez klíče, jednopáčkové ovládáni a to táhlem, tak potom dohnala... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 24.1.2013
Ještě k těm inovacím u hq, snad je má vyzkoušené, kdo je obhajuje, já píšu ze zkušenosti, novinky to byly taky co jsem koupil, ale jak ušetřit na dílech a zachovat cenu, to byla jejich inovace, hlavně líbivý desing.Ale víte, pokud se u hq posunuli... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 24.1.2013
Jak jsem psal, nejsem zastánce jedné zn.,ale už vybírám to nejlepši a hq jsem nevynechával, dal jsem do ni za poslední čtyři roky přes 110000,- tak mě snad nikdo nemůže obvinit ze zaujatosti, kolik Vy jste jim nechal vydělat?Hodnotím vše mimo... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 24.1.2013
Neuvádíte značku, ani typ traktůrku natož převodovky, ale o tu se zatim zajímat nemusíte.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika