Příspěvky uživatele - 168.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava šňůrky od stříhací hlavy k UP82, 3.4.2015
Také mi praskla ta snurka. Nahradil bych ji startovací šňůrou od motorové pily. Ale nevím, jak to v tě hlavě bylo uchycení. Děkuji za radu. vvvvvasek@seznam.cz
Malé mušky - smutnice, 18.11.2013
Vyměnila jsem zeminu na orchydeích, propláchla celou rostlinu v přípravku na mšice(i kořeny) a stejně jsem se jich nezbavila.A teď ještě orchydee lepí lepkavou šťávou, která z nich stéká.Poraďte
Motor Slavia 1D80 diesel, 6.3.2013
Zdravim, tu naftu staci odvzdusnit na cerpadle jak je tam ten sroubek nebo se musi jeste nekde jinde?setrvacnik musim tedy sundat abych se dostal na regulator otacek?Jak je tahlo od plynu a vede za remenici to je co?Nemam s timto motorem zadne... celý příspěvek >
Motor Slavia 1D80 diesel, 1.3.2013
a muzete mi to nejak popsat jak ten regulator vipada?Mam taky ten problem.Co mam vsechno sundat atd.     mockrat diky
Motor Slavia 1D80 diesel, 25.1.2013
Olejove cerpadlo sem vindal a ozubene kolecko je naprosto zdrave.Ale ten obsah olejove naplne byl horsi(pucky, hrudky,emulze,...)dukladne sem to vse vymyl a ted cekam na valec a pist s krouzky.A to cerpadlo maze jen loziska nebo i pist?Nebo jak je... celý příspěvek >
Motor Slavia 1D80 diesel, 23.1.2013
Dobra, a nevite kolik kapek za minutu by melo odkapat?Jestli to cerpadylko dava dost oleje.Neznam nikoho kdo by mel problem s mazanim, proto sem rad za kazdou radu.     diky
Motor Slavia 1D80 diesel, 13.1.2013
mam dost velky problem a to: dvakrat se mi zadrel motor na slavii 1D80 bude to jen nejaka kravina ale nemuzu na to prijit.Nevim kde je co ucpane. Diky za radu
Mšice na paprikách, 22.8.2012
už několik let používám na mšice na paprikách jen obyčejnou vodu. Prostě vezmu hadici na zalévání a "špricnu" je pořádně odspodu několikrát za sebou. Hned po první zálivce jsou vidět výsledky a stačí opakovat s dvoudenní přestávkou tak třikrát za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika