Příspěvky uživatele - 156.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez ABG, 13.6.2013
ahoj ja používam olej od dolmaru 1k 45 po zabehu.na sekaní kolem plotu a meze to stačí.zadovy popruh je truchu horší a na sekaní cele zahrady bych si radši přikoupil jinej v porovnani s pooruhem od hondy je srandovní.
Krovinorez ABG, 10.6.2013
zdravím nevim zda pomer 1 ku 40 není moc.při pořízení stroje mi bylo doporučeno na zaběh 1 ku 30 tak 2 nadrže a pak 1 ku 50.jina seče dobře vybrace ma vetší ale ne o moc. taky mě unika funkce modre pačky u motoru.v manuale se u ni moc nedočtete.ještě... celý příspěvek >
Krovinorez ABG, 2.6.2013
dobry den mam tento typ doma ale jen 1 mesíc zatim nemam problemy sekl jsem s nim 2 krat zahradu.duležitej je kvalitni olej do benzinu protože je to 2-takt.prej nema rad oleje od hq ale vlastni zkušenost nemam.huř je vyřešeno upinani na popruh kdy... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 28.4.2013
Dneska jsem byl v lese shodit pár sůchárů (cca 10 metrů) pokáceno za cca 2-2,5 hodinky, pila jede jak drak. Bohužel se na tomto foru najdou krmiči typu xxx.xxx.231.206, nevěřím, že by někdo kdo dělá v lese 31 let, měl čas a náladu psát na toto fórum,... celý příspěvek >
Dolmar 420 první zkušenosti, 17.4.2013 Obsahuje fotku
Ten kartáček na zuby si nechte na zuby, je to nepraktické a drahé řešení, daleko lépe to očistíte štětcem za pár korun. Ometete, povolíte do roviny začátku prohlubně a ometete zbytky. To jsou právě drobnosti co mají dobří výrobci zmáknuté. Zatím... celý příspěvek >
Ktorý výkon pily je lepší: 1) 2,1KW s 45,7cm3 alebo 2) 2,2KW s 42,4cm3, 16.4.2013
K té klasice a katalyzátoru, nepsal jsem, že je řešení Dolmaru zastaralé, jen je horší, motor by ani tak nevadil respektive vůbec, možná u profíka který se dívá i na spotřebu, ale katalyzátor s omezenou životností je oblbování, po pár hodinách práce... celý příspěvek >
Ktorý výkon pily je lepší: 1) 2,1KW s 45,7cm3 alebo 2) 2,2KW s 42,4cm3, 16.4.2013
Na tak jednoduché zhodnocení bych to neviděl, v prvé řadě je Husqvarna rozšířenější i když Dolmar se také dostává do podvědomí i do prodejen, proto na něj díly seženete a i v solidním NE- Dolmarovském servisu vám ji opraví, když máte šikovného... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 14.4.2013
Hoši, Hoši, trochu sebevědomí by to chtělo, brousil jsem na mašinách na který se díváte na obrázcích, ale je to pro normálního člověka cenově ospraveditelné dát za brusku 13k??? Není!!! Proto jsem pro ostatní chtěl ukázat, že se dá místo hydrauliky a... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 13.4.2013 Obsahuje fotku
Vyšla novinka v podobě Gude Profesional 2501. Moc se mi líbí tato nová vychytávka s brzdou. Kdo se rozhoduje v současnosti jakou brusku koupit, tak tato je momentálně nej
Aký pilník na brúsenie retaze na dolmas 420 sc, 13.4.2013
Vodítko na pilníku není kvůli úhlu, úhel máte vyznačený na hřbetu každého zubu, vodítko je tam proto, aby usnadnilo začátečníkům držet pilník ve správné výšce tak, aby nebrousili nosný článek a nepodbrušovali zbytečně břit nebo ho naopak nebrousili... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 13.4.2013
Pro lepší pochopení přikládám video, je to jiná bruska Gude 2500pro, ale princip je stejný.
Ostřička řetězu nebo pilník, 13.4.2013 Obsahuje fotku
šroubem s červenou šipkou si nastavíte doraz tak, aby vám buska nebrala nosnou část článku a šroubem s modrou šipkou si nastavíte úběr zubu = ve vašem případě to, aby vám bruska vzala celý břit, podle ztupení pak ubíráte buď desetinku milimetru a... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 12.4.2013 Obsahuje fotku
Pletete dva různé úhly dohromady, úhel 25° nebo 30° je úhel co se nastavuje otáčením hlavy na brusce a podle řetězu si nastavím jaký potřebuji, pokud brousíte řetěz kulatý, pak je úhel 30° a pokud hranatý nastavuje se 25°, tento úhel je vyznačen na... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 11.4.2013
Tam snad jsou 3 šrouby, 2 na kraji a jeden uprostřed z druhé strany, tak ten u prostřed dotáhnu a na kraji povolím a vodící plech bude v požadovaném tvaru, nic nebruste. Dole ze spod (dotahovací šroub hlavy) máte korekci opotřebení, kde se vyosí z... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 7.4.2013
Čínskej řetěz je špatný, je to o strach, že se mě rozerve a švicne přes hubu, takže pokud jste podobný měl, dobře jste udělal. Oregon a Stihl je záruka kvality a nic jiného nekupovat, nemá to cenu. Každý nový řetěz se ale chvilku vytahuje, takže po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika