Příspěvky uživatele - 3.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej, 4.2.2013
Tak tak, suhlas. Pokud ma olej specifikaci FC/FD, tak se nemusi clovek moc starat, jestli obstoji ve vysokootackovem motoru. M2T je uz davno prekonany, je vhodny tak na mazani sroubu. To uz radeji Mogul TS, nez obycejny M2T...
Olej, 4.2.2013
Oleje Castrol jsou vhodne pro lidi, kteri chteji dekarbonovat motory a delat GO. Kastról never more. To neni lacina pomluva, to je fakt. V zajmu vsech, radeji do motorovych pil pouzivejte oleje od vyrobcu (Stihl, HQ) nez se uchylovat k uchylnym... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.1.2013
Hej mate pravdu, to naozaj. Kdyby byla pila startovana s plne otevrenou skrtici klapkou, tak nevim nevim no.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.1.2013
Nevim co a jak, ale u starsich HQ, co jsem mel v ruce (delal jsem i GO, vcetne vymeny lozisek sam, takze jsem videl srdce motoru), nicmene co se tyka sytice, tak i tyto stare masiny jako 44 R, 42  (ted si nejsu jisty u 91ky, musel bych se jit... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.1.2013
Pod to se muzu podepsat. Spousta lidi si to neuvedomuje, ale osobne treba Stihl uz nestartuju s poloplynem. Je to pro motor zlo, kdyz chytne studeny do temer plnych otacek. Lepsi je startovat na klasicky plyn a nechat ji aspon minutu drmlat na... celý příspěvek >
Střílení do výfuku, 9.1.2013
Osobne bych mel strach i z koroze a plisne, tam kde se vapka nedostane a jsou tam nahromadene piliny, tak zacnou hnit a plesnivet. Navic je tam zvysene riziko koroze mechanizmu brzdy, hridel na strane spojky + lozisko retezky, atd. Asi je to... celý příspěvek >
Střílení do výfuku, 8.1.2013
Umyvat pilu vapkou? Pane, to myslite vazne? :-) Neni Vam tech stroju lito??
Eurotec, 3.1.2013
Ano, to ano. Ale nekdo muze mit prodejce pobliz, muze se na ni mrknout osobne. A navic, nemusi byt ani stara, vim o pripadu MS180 r.v.2007, deklarovane jako malo pouzivana a byly obrovske ryhy i v Nikasilu na valci, sice jela ale otresne - novy valec... celý příspěvek >
Eurotec, 2.1.2013
Tak jako pisou kolegove, jsou to vyhozene penize, to me ty penize radeji dejte, nalozim snimi lip:-) Je to mutant cinske pily, jednou je to Stihl, podruhe Eurotec, potreti Xing Yjang a poctvrte Huang... Nedavno jsem si rikal, ze bych ji kupil na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika