Příspěvky uživatele - 209.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Správne napnutie reťaze motorovej píly, 27.8.2016
Chcem sa spýtať aké je optimálne napnutie reťaze u motorovej píly aby sa neničili ložiská a nepreťažoval motor ? Ďakujem. Dušan
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
Stihl má určite dobré píly. Ale v 60 cmm pílach vidím skôr krok vzad ako v pred. MS 361 by som za MS 362 nemenil.
Roub - Car Alexander, Matčino, 30.11.2015
Cár Alexander áno. Ja zháňam vrúblik - roub odrody Delor.
Jak ochranit stromky pred okusem srnami, 4.5.2015
Dobrý deň, neviem koľko stromkov máte na pozemku, ku nám sa dostala pred dvoma rokmi vysoká - lane, jelene a tej neprekážal ani plot o výške 1,6 a stomky na M9 čo mali rodiť obžrali všetky kvetné puky aj s mladými konárikmi úroda na dva roky nikde a... celý příspěvek >
Broušení řetězu strojně - jak je to s těmi úhly, 4.4.2015
Brúskou nedocielite tvar zuba ako po pilníku, Po brúske bude čelo zuba rovné pod nastaveným uhlom. Keď reťaz nabrúsite pilníkom, čello zuba bude mať radius po pilníku a tento tvar je priaznivejší. V reze má menší odpor.
Transportér, železný kůň, pomoc s výběrem, radou, 20.3.2015
Na orbu vhodný nebude nie je na to konštrukčne prispôsobený, ako píšete, že máte,,docela prudké svahy,,  Železné kone sa ovládajú z predu, ja by som sa pred neho dolu prudkým svahom nepostavil. Železného koňa som v lese ešte nevidel... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
Kúpte ju predovšetkým u autorizovaného predajcu k vôli záruke, najlepšie v kamennom obchode. O najakú kačku vyššia cena sa Vám vráti predvedením píly a potom pri servisovaní.
Jakou motorovou pilu?, 8.1.2015
Aj ja vlastním motorovú pílu od Husqvarny 357 XP a je to výborná píla, ale v segmente v ktorom vyberáte Vy by som sa priklonil ku Dolmaru PS 420, Je to jedna z mála píl ktorá nie je z plastová.
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 5.1.2015
Dobrý večer, ...čo sa stalo, nerobia už ani servis? 
Jakou pilu?, 3.1.2015
Prečo je XP nevhodná na domáce rezanie palivového dreva? Ja ju mám a nemôžem povedať, že by na takú prácu nevyhovovala.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
S doporučením,,nič silnejšieho by som nebral,, si dovolím nesúhlasiť, mám profi krovinorez o výkone 1,9 kW používam ho na kosenie pozemku o výmere cca 25 arov. Sused kosí o niečo menšiu plochu s výkonom 0,8... celý příspěvek >
Husqvarna 543 XP, 26.4.2014
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s H 543 XP? H 346 XP bola výborná. Obstoji voči nej, či ešte rýchlo zháňať 346-ku...
Stihl kontra Husqvarna, 8.1.2014
Pokiaľ máte drevo takých priemerov a ste ochotný priplatiť berte profi pílu. Moja prvá píla bola farmárka o obsahu asi 55 ccm a výkone 2,5 kW. Slúžila bez problémov19 rokov, ale v hrubších kusoch jej dochádzal dych a musel som ju nechávať... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Nie, Dolmarky sú slušné píly a pokiaľ chete ísť aj nad 10 000 korún berte PS 5005, alebo ak chcete ešte pridať tak Husqvarnu 555, tou popílite všetko.
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
V tejto cenovej relácii nemá Husqvarna ani Stihl nič svetoborného, v triede profi je z čoho vyberať, ale pokiaľ chceme zostať v tejto cene, pozrel by som na Dolmar PS 420. Je to píla z celokovovými kartrami a cena v požadovanej výške.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika