Příspěvky uživatele - 145.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký zahradní traktor?, 22.7.2014
Pane 111.225 nepřehánějte to až tak s tou reklamou je to příliš okaté. Na Starjetu je toho českého žalostně málo. Motor Japonský, hydro USA(?) pneumatiky také cizí, sběrný koš také a pak už toho moc českého nezbývá. Sedačka, volant, přední náprava... celý příspěvek >
Traktor Castel Garden XT180HD, 22.7.2014
Prosím o radu, uvažuji o koupi traktůrku Castel Garden xt 180 hp a Starjet 103. Cenově skoro stejné, uživatelsky a kvalitativně nedokážu posoudit. Můžete mě pomoci v rozhodování? Může napsat svůj názor a zhodnocení pan Standa? Děkuji
Jakou travní směs vybrat?, 20.6.2014
Prosím o radu ohledně sběru travních semínek(lučních vyšších travin). Potřebuji dosít menší plochy louky, kvalita i složení není příliš důležitá, okolní louky jsou docela hezké a jde mně o to, jestli mohu sbírat semena trávy obyčejným jednoduchým... celý příspěvek >
Zahradní traktor na udržovaný trávník, 7.3.2014
Tak názory a rady prodejců to je snad to nejposlednější čím by se mněl zájemce dnes řídit a to téměř u všeho. Snaha prodat vede k vychvalování všeho a zamlčovat anebo mlžit nedostatky je silná. To je moje zkušenost a myslím, že ne jen moje.... celý příspěvek >
Slepičky a dravci, 1.6.2013
Také mám s rozvěšením CD docela dobrou zkušenost a to jsem zkoušel hodně různých způsobů jak dravce odstrašit. Mně se osvědčilo věšet CD asi každé tři metry v prostoru, kde jsou pipky oploceny a to na provázky asi 50 cm dlouhé natažené na delším... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila Stihl E20, 29.3.2013
A jak by to bylo s prodlužovacím kabelem u té Narexky EPR 35-24, má příkon až 2400 W a délku kabelu budu muset používat až 35 m. Bude u toho stačit průřez kabelu 1,5 který je běžně v prodeji (gumový černý), anebo je nutné každopádně nechat udělat... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila Stihl E20, 28.3.2013
Vím, že to tady nepatří, ale nechci zakládat nové vlákno, tak jen takovou prosbu o radu. Chci si pořídit elektrickou řetězovou pilu pro řezání asi 8 m3 středně silného převážně měkkého dřeva ročně. Rozhoduji se mezi značkami: Stihl MSE 160, ... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 16.1.2013
Děkuji vám za velice cenné informace, které jste uvedl výše. Jsou to někdy i maličkosti, které když člověk nezná, dokážou hodně pozlobit a zbytečně připravují o čas a nervy, než na to uživatel přijde sám. Např. s tou nabotnalou gumičkou na... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 4.1.2013
Karburátor mám Jikov, nebyly s tím žádné větší problémy. Rozdělávaný a čistěný byl mnoho krát, tak jsem dal před karburátor jednoduchý plastový průhledný filtr jako bývá u malých motocyklů Pionýr, ale tento pomocný filtr se mně neosvědčil, zdálo se... celý příspěvek >
Slepičky a dravci, 4.1.2013
S tím jestřábím košem pozor. Mněl jsem ho loni také a jeden dobrý soused podal oznámení.  Brzy ráno už byla na zahradě policie ČR, vše už měli fotograficky zdokumentováno, následoval tří hodinový podrobný výslech i když koš ani nebyl nastaven a... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 1.1.2013
No to je vlastně skoro celý motor nový, bylo by možná škoda se toho zbavovat když to i potřebujete, ale nechci Vám do rozhodování nějak mudrovat. Ještě mně napadlo, že u vyběhanějších motorů by mohla být kliková hřídel poškozena a... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 31.12.2012
Těsnění pod hlavou válce žádné není, také jsem se nad tím podivil, udělal jsem to tak, že jsem dosedací plochy potřel zabrušovací pastou a zabrousil na sobě, stejným způsobem jako se zabrušují bežně sací a výfukové ventily u jiných motorů.Píšete, že... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 30.12.2012
Píšete, že jste měnil gufera. Jaké jste tam dal? Je totiž nutné tam dát originál speciál gufera, zesílené plechem, dvojité těsnící břity, myslím že německé, anebo USA rozměr 40-62-8 a druhé 25-52-10, obyčejné černé gufera nevydrží těsnit... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 30.12.2012
Když nechce motor naskočit a vymontujete svíčku, je svíčka suchá, anebo mokrá až příliš, natolik že je zahlcený válec směsí? Pokud je motor a kliková skříň přehlcena, tak ji spodním šroubem M10 na karteru vysušit několikrát zatažením za... celý příspěvek >
Kroužek, 29.12.2012
Zadejte do vyhledávače " Výroba pístních kroužků", tam Vám již dají informace.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika