Příspěvky uživatele - 236.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá meruňka, 15.1.2013
Já takové časopisy neodebírám, půjčil mi to jeden důchodce. Musím říct, že mě to opravdu zaskočilo. Ty plody tam jsou rozvěšené jak baňky na vánočním stromečku. A tolik balkónových stromů, já myslel, že jsou jen balkónové květiny. No je to pravda, že... celý příspěvek >
Sloupovitá meruňka, 15.1.2013
Před chvílí se mi dostal do rukou jeden nejmenovaný zahrádkářský katalog a prodávají tam meruňku za téměr 800 Kč. Je to vůbec možné? A ostatní stromy moc za touto částkou nezaostávají. To snad ani nemůže nikdo kupovat. Připadám si úplně jak v... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.1.2013
Listí vám může nafoukat i z jiných zdrojů a mnohem horší jsou semena plevélů. Listí to není tak velký problém a dá se použít do kompostu. Pro koho je problém shlízení ovoce, tak ať zasadí jen tolik, kolik zvládne. Včely jsou užitečné a ikdyž někdy... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 15.1.2013
Složení plín až tak hloubkově nezkoumám, ale klidně to zkuste a pak nám dejte vědet. Ano šablony se dají použít i některé secí strojky jsou docela přesné. U výsevních proužků jde jednak o to nemuset pak přetrhávat, ale taky o to připravit je v zimním... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika