Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování - kopretinovec, oleandr, 17.11.2008
To opadávání listů přes zimu je běžný jev. Omezte trochu zálivku a snažte se, aby byl v chladnu.  Zdravím - Daniela.
muškáty, 17.11.2008
Muškát. který mám doma,  přes zimu hnojím stejně jako ostatní pkojové květiny jednou za čtrnáct dní.   Zdravím - Daniela.
popol z krbu na travnik?, 17.11.2008
Pokud nebudete v zimě po trávníku chodit (byl byste jako kominík), tak popel ze dřeva klidně po trávníku rozhoďte. Popel ze dřeva obsahuje hodně vápníku, dávejte proto pozor, aby se nedostal do blízkosti rostlin, které vápník nesnáší. Krom vápníku... celý příspěvek >
muškáty, 17.11.2008
Už jsem to také zkoušela. Přežijí i v bytě. Zálivku přizpůsobte teplotě vzduchu a budete mít květy celý rok.  Letos mám také jeden muškátek doma - pro radost...  Zdravím - Daniela.
Mulčovací kůra pod rybíz a angrešt?, 17.11.2008
Mulčovací kůra pod rybíz a angrešt nevadí.  Kyselejší půda jim také nevadí.  Záleží to na vás, jak se vám to bude líbit.  Já bych pod rybíz a angrešt ale kůru nedávala z toho důvodu, že vždy, když vybírám kompost, tak ho přidávám... celý příspěvek >
severně orientovaná skalka - neskalka, 16.11.2008
Konvalinky jsou stejný   "plevel",  jako máta.  Musí se sázet do nějaké nádoby, jinak se za pár let rozlezou po celé zahradě.  Zdravím - Daniela.
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008
Pane lossmudlosi,  vaše pergola se mi moc líbí. Všimla jsem si, že je přistavěná ke zdi domu.  Nepůjde kouř z krbu do oken? Je to přeci jen dost blízko.  Jinak to máte moc hezky udělané - i tu dlažbu se schodištěm.  Jsem sice... celý příspěvek >
severně orientovaná skalka - neskalka, 14.11.2008
Ono to vypadá jednotvárné, protože jsou to všechno malé sazeničky. Až se rozrostou, tak to jistě bude hezčí.  Zatím tam dost chybí zeleň.  Až to všechno vyroste a zazelená se, tak to může být zajímavé.  Zdravím - Daniela.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
Děkuji vám za rady. Musím se přiznat, že suším všechno možné, ale rajčátka jsem ještě nikdy nezkoušela. Budu muset být opatrná s tou konzumací (kvůli žlučníku), ale občas tím zpestřím jídelníček.  Ten olivový olej asi bude lepší, než ten... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 13.11.2008
To je opravdu nepříjemné. Ale ono se to těm kočkám špatně vysvětluje, že k vám nesmí. I kdyby to vaši sousedé tisíckrát dělali, tak nic nepomůže. Mohlo by ale pomoci, kdybyste udělal taková opatření, aby k vám ty kočky přestaly chodit, protože jim to... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
Chtěla bych také zkusit usušit rajčátka, protože jich je stále dost, jak dozrávají pověšená v garáži. Mám ale obavu, že když je naložím do oleje, jak tu píšete, že budou potom dost nasáklá tím olejem. To je potom používáte na jídlo, nebo jen na... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 12.11.2008
Michaelo,  brslenů je mnoho druhů - nízké, vysoké, plazivé...  Brsleny se mi také moc líbí. Moc pěkné povídání je o nich na této adrese:  http://loskutak.nova.cz/clanek/okrasna/vzdyzelene-brsleny.html .  Než bych... celý příspěvek >
odpuzovač koček, 12.11.2008
Jedno řešení by tu bylo. Sousedům zřejmě dělá dobře, když mohou kočičky krmit, ale vlastní kočičky nechtějí.  Já bych asi udělala to, že bych koupila pytel granulí a dala ho sousedům s prosbou, aby kočičky krmili jen těmito granulemi. ... celý příspěvek >
jak přezimovat kalu?, 11.11.2008
Ta rašelina je samozřejmě lepší, ale když není, tak ubrousky jsou náhradním řešením.  Ten ubrousek vsaje vlhkost a ke hnití nedojde. Ale chce to kontrolovat, popřípadě ubrousky vyměnit.  Zdravím - Daniela.
Stromek do květináče, 11.11.2008
Při současném počasí, kdy je zem dost rozmoklá se asi ta jáma bude špatně kopat. Pokud máte staré pytle, stačí květináč zabalit a dát ho někam do závětří, nebo do toho kouta.  Zmrznout by neměl. Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika