Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pokojova azalka, 16.12.2008
Pokud byla v chladnější místnosti, tak to vůbec nevadí.  Až jí začnete více zalévat, tak znovu zazelená a obrazí.  Nechte jí nyní přes zimu odpočinout a zalévejte jen minimálně.  Můžete jí i sestřihnout, bude potom košatější. Zdravím -... celý příspěvek >
co je to za květinu?, 14.12.2008
Lenčo, přesně tuto kytičku mám doma. Mám jí vyvázanou ke drátěnému kruhu a roste stále dokola.  Vždycky jsme jí říkali voskovka. Zdravím - Daniela.
Do kdy vysazovat?, 14.12.2008
Pokud máte ty rostliny prozatím kde mít, tak je lépe je vysazovat až na jaře.  Zdravím - Daniela.
Myrta v zimě, 14.12.2008
Nedávno se tu řešil právě tento problém pod jiným názvem.  Pravděpodobně se jedná o napadení škůdci, nejspíš mšicemi.  Prohlédněte listy i ze spodu lupou.  Zdravím - Daniela.
Cibuľa, 14.12.2008
Nevím, co to mohlo způsobit, ale poradím vám, jak tu cibuli loupat bez potíží.  Namočte jí na chvíli do teplé vody,  potom půjde oloupat dobře.  Zdravím - Daniela.
cibulky se zblaznily, 14.12.2008
Také mi to všechno raší.  Necháme to přírodě, ona si poradí.  Zdravím - Daniela.
Podzemnice olejná, 14.12.2008
Musel byste sehnat nepražené, pokud vím, tak v prodeji jsou pouze pražené.  Zdravím - Daniela.
sázení vánočního stromu, 11.12.2008
Paní Vladimíro, to je tedy fórek!  Toto mně vůbec nenapadlo, že chcete zasadit uříznutý stromek.  My jsme si mysleli, že máte stromek jako sazenici v kontejneru.  Také se některé takto prodávají.  Ale s tímto můžete opravdu už jen... celý příspěvek >
sázení vánočního stromu, 11.12.2008
Pokud ho máte v kontejnerku, tedy s balem, tak ho prakticky můžete sázet kdykoliv - pokud ale nebude promrzlá půda.  Já bych to asi nechala na jaro.  Udělejte  větší jámu, než je bal, do ní dejte trochu rašeliny, popřípadě kompostu a... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 11.12.2008
Je to Aglaonema - neboli spící panna.   Zdravím - Daniela.
Truhlíky v zimě, 10.12.2008
Katko, rostlinky můžete nechat v truhlíku celoročně.  Můžete jim přidat trochu rašeliny, jinak je to v pořádku.  Zdravím - Daniela.
Myrta - proč stále meduje?, 9.12.2008
Růženko, zkuste si udělat roztok : jednu lžíci jaru a jednu lžíci oleje na půl sklenice vody a tímto roztokem omyjte celou rostlinu. Vím, že je to hodně pracné, ale jedině tak se zbavíte puklic bez použití chemie. Musíte nějakým hadříčkem, nebo... celý příspěvek >
Truhlíky v zimě, 9.12.2008
Katko, ono záleží na tom,  jaké druhy jehličnanů v truhlíku máte. Většinou jsou ale všechny mrazuvzdorné.  Navíc - pokud máte truhlík přímo za oknem, tak tam není takový mráz, jako při zemi.  Já bych asi nechala jehličnany zasazené... celý příspěvek >
Myrta - proč stále meduje?, 9.12.2008
Prohlížela jste lístky ze spodu a lupou?  To medování je projevem toho, že je rostlina napadená, jak píše Bohunka.  Použijte postřik proti mšicím a uvidíte, že to pomůže.  Zdravím - Daniela.
Truhlíky v zimě, 9.12.2008
Katko, já bych vzala trochu větší podtácek a do něj bych nasypala drť, nebo drobné kamínky. Na to bych pak postavila truhlík.  Přebytečná voda vyteče pod kamínky a truhlík bude stát v suchu. S tím hnojením - nyní v zimě bych počkala do... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika