Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtalka třešnová, 8.3.2014
Díky Miloši ale myslím si, že to není tak veliká chyba a každý ví o co go.
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 8.3.2014
Vysmíváte se zcela zbytečně. Propařování půdy je poměrně stará zahradnická záležitost. V provozu, kde jsem kdysi pracoval se každoročně propařovalo velké množství půdy, řádově až hektary. Taky na to bylo patřičné vybavení. Stanislaw
Vrtalka třešnová, 7.3.2014
Dobrý den, Nemáte někdo nějaké "fígle" na vrtalku třešnovou která způsobuje červivost plodů.Někde jsem slyšel že přezimuje pod stromy v půdě. Tak by mě zajímalo jak s ní zatočit nejen v půdě ale i v průběhu jara, léta děkuji všem za dobré... celý příspěvek >
Šedý povlak, 6.3.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co by to mohlo být za chorobu když se na listech slivoně vyskytuje šedý povlak vypadá to jako by byli posypané popelem. děkuji za odpovědi
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 2.3.2014
Dobrý den. Tak fastigiaty u tisu určitě nemusí být nijak tenké. Pokud mají kolem sebe dost místa, klidně rostou i celkem do šířky. Pokud bych potřeboval úzký a stříhaný živý plot právě z tisu a netrval bych na zlaté barvě, tak bych určitě... celý příspěvek >
Ochrana dýchacích cest, 27.2.2014
Dobrý den. Vlastním asi stejnou, nebo hodně podobnou jako pán, který Vám už odpověděl. Zrovna před chvílí jsem ji měl na obličeji při postřiku broskvoní. Skutečně vyhovuje. Tyto polomasky nabízí jistě každý dobrý prodejce ochranných pomůcek. Co ale... celý příspěvek >
Hobby secí strojky, 25.2.2014
Sice netuším, kolik toho chcete vysévat, ale na to moje pěstování mi stačí ten co jsem popsal úplně dostatečně. Plastový jsem nepoužíval žádný.  Očekávání lidí bych úplně vážně nebral, jen to třeba neumí, nebo zjistili, že je to furt jen práce,... celý příspěvek >
Jak daleko sázet túje, 25.2.2014
Dobrý den pane Karle. Pokud skutečně chcete znát mou odpověď, tak já bych tuto Thuji plicatu do živého plotu nikdy nevysadil. Musel jsem se podívat co to je zač ten kultivar co uvádíte a hned mi to bylo jasné. Všude se píše rychlerostoucí a levné. To... celý příspěvek >
Hobby secí strojky, 25.2.2014
No, pokud není některý z nich přímo jen na řepu, tak to by byly hodně nepovedené secí strojky, pokud by s nima našlo vyset osivo na které se ptáte. Samosebou to jde zcela bez problémů. Vlastním secí strojek, který se prodával ještě před revolucí a... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 24.2.2014
Dobrý den. Ty první dvě fotky jsou jasné semenáče tisu, takový kmínek tvoří jen semenáč. A ta třetí fotka může být výmladek z pařízku, nebo poškozený původně taky semenáč. Stanislaw
Co to je za šišku?, 24.2.2014
Tak tak, Cryptomeria japonica.
Výběr postřikovače stromků, 24.2.2014
Poslyšte pane Romane, raději nechte toho matení. Keramická tryska je zcela běžně dostupná pro každý postřikovač, není vyráběná jen pro nějaké polaře či vinaře a ovocnáře na rosiče. Její uchycení je úplně stejné, buďto se vloží do koncovky která má... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 20.2.2014
No, proč hned psát o degenovi? Mohu Vás ubezpečit, že první nabroušení zahradnického nože jsme vždy dělávali klidně celé dopoledne, abychom dosáhli toho výsledku, který od něj požadujeme. Možná by bylo lepší než nadávání si uvědomit, kolik asi... celý příspěvek >
Jakou slivoní doplnit sad?, 14.2.2014
Když přejdu výraz "zdechnou", tak vysvětlení toho stavu je prosté. Vidíte dnes jen nepatrný počet kdysi vysazeného množství, tak jak to chodí v celém živém světě, dokonce i v lidském. Stanislaw
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.2.2014
Dobrý den pane Big. Prosím o jakých fatálních následcích to píšete? Co se rajčeti stane, když ho půjdu utrhnout a nechám ho klidně někde den ležet? Vůbec nic. Podle jakých kritérií doma sklízíte ta rajčata? To skutečně počítáte dny od opadu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika