Příspěvky uživatele - 20.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 10.8.2008
Koupila jsem si také rakytník, ale dozvěděla jsem se, že musí být dva a to samec a samice.Vzahradnictví mi neporadili, tak jsem si vybrala prostě jinak vypadající.Povedlo se, první byla samice, druhý samec. Letos mám velkou úrodu, ale nevím a neumím... celý příspěvek >
japonská vrba, 14.11.2007
Stříhám ji každé jaro a máme z proutků krásné pomlázky. Zbylé zasadím do mokrého písku a dobře zakoření.
Ochrana dřevěného plotu, 19.10.2006
Xyladecor nedoporučuji. A když , tak v kombinaci s Oversolem, což se už dost prodraží. Co takhle zkusit Karbolku? Začala se dělat v různých odstínech a vydží snad všechno.../např. železniční pražce jsou jí natřené/. Martina
Neznámá kytička, 28.5.2006 Obsahuje fotku
dobrý den, poraďte prosím jak se jmenuje tato rostlinka: http://www.head23.kvalitne.cz/engine/index.php?page=botanica odkaz směřuje na fotografii na mém webu, pokud víte zanechte mi prosím vzkaz v knize hostí, děkuji mnohokrát Josef Masopust
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika