Příspěvky uživatele - 18.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tinktura z jantaru, 27.4.2015
Děkuji za doplnění paní Lavičková, konečně nějaká praktická a vyzkoušená rada.    Diana Navrátilová
Majoránka, 1.2.2015
Stanislave nesmíte věřit trhovcům, kteří prodávají léčivky za účelem zisku, k určení je dobrá konzultace s botanikem, dobrým bylinářem, nebo si vzít botanický klíč a podle něj rostlinu určit. Trhovci nechci být příliš kritická u velké části rostlin... celý příspěvek >
Majoránka, 30.1.2015
Není to zneužití špatného překladu ze slovenštiny. Jedná se o druh dobromysli (Origanum onites)  počeštělý název je francouzská majoránka. bylinář Vláďa Vytásek
Majoránka, 29.1.2015
Pod názvem vytrvalá majoránka se pěstuje jiný druh dobromysli než je dobromysl obecná (oregano), tato dobromysl slabě voní po majoránce. Majoránka je sice vytrvalá, ale naši zimu nepřežije. Je to další podfuk od prodejců.  Květoslava z Olomouce
Tinktura z jantaru, 24.12.2014
Nenechám vždy se snažím přijít na to co nemoc způsobilo, nic není náhoda vše má nějakou příčinu. Jinak se nepoučíme a znovu onemocníme. Diana Navrátilová
Tinktura z jantaru, 22.12.2014
Takže mi asi nikdo neporadí?  Placebo efekt co to je? Kdyby tak moc fungoval tak by zkrachoval chemický průmysl na výrobu léčiv, které stejně neléčí jen potlačují příznaky nemocí. Kdyby jantar v minulosti nebyl léčivý tak by nebyla jantarová... celý příspěvek >
Jak mnozite stevii?, 13.12.2014
Stevie se dobře množí řízkováním na jaře do agroperlitu po ošetření stimulátorem. Největší problémy při pěstování stevie nastávají v zimě kdy stačí přemokření půdy v květináči a stevie uhyne.   bylinář Vláďa z Litovle  ... celý příspěvek >
Tinktura z jantaru, 13.12.2014
Jantar je zkamenělá pryskyřice z pravěkých borovic a ve formě lihové tinktury léčí nachlazení a zahleněné průdušky. Alkohol musí být nejméně 90% u žívají se 3 kapky na jednu dávku. Poláci mají vylepšenou tinkturu do které přidávají vinný kámen.... celý příspěvek >
Hledám afrodisiakum, 13.12.2014
Vitex jehněčí - mnišský pepř a chmel.
Bylinky na balkoně, 28.9.2014
Na balkoně se dají většinou pěstovat léčivky, které jsou menší nebo jednoletky a přes léto na vyletnění pokojové léčivky, které se musí na zimu opět schovat domů. U trvalek, které se pěstují celoročně venku je problém s jejich přezimováním, neboť... celý příspěvek >
Dolmar 6100, 17.9.2014
Nemáte po otevření nádržky benzínu podtlak v ní.Nemusí být v pořádku hadička přisávání.
Hnojení léčivek, 15.5.2014
Dobrý den nějaký prodejce Vás napálil a ošidil, ženšen se nedá v našich podmínkách pěstovat, potřebuje teplotu do 20 st.C, téměř čistou panenskou půdu, nesnáší slunce a je to horská bylina, prodali Vám zřejmě gynostemu pětilistou, kterou nazývají... celý příspěvek >
Husqvarna 142, 22.2.2014
A nemáš potlak v nádrži, když ti to zdechne.
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 6.12.2013
To máte pravdu profík teda nejsem, ale proč bych si nemohl koupit brusku.Taky potřebuji i líznout řetěz abych srovnal zuby.A nosit to k nám na nabroušení tak se mi vyplatí raději bruska.Max 4-5 krát mi ho tady nabrousí a můžu kupovat novej.Za to mi... celý příspěvek >
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 3.12.2013
Potřeboval bych poradit při výběru brusky na broušeni řetězů. Musí mít nastavování všech 3 úhlů.Cena tak do 2500kč. Jedná se mi také o vaše zkušenosti s těmito stroji.Ve výběru mám Hecht 9230,Gude 2500,Gude 2300A, Mar-pol. Levnou bruskou už jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika