Příspěvky uživatele - 103.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napojení hadice na plastový sud, 1.1.2013
Zdravím! Prosím o radu: potřebuju na plastový sud (je to sud se šroubovacím víkem z tvrdého plastu, kerý se používá na potraviny - 250 litrů) připojit hadici. Nemáte někdo zkušnosti? Děkuji!
Co vaše réva? (2012), 23.8.2012
Obávám se, že to je octová hniloba.Taky mě to postihlo. Zkuste ochutnat nějakou zralejší bobuli, bude mít takovou zvláštně kysele navinulou chuť. S pozdravem Petr K.
Červené listy viniča - čo sa stalo?, 23.8.2012
Kromě nedostatku hořčíku jde i o přirozené "dozrávání". Málo naplat, podzim se blíží a listy se začínají vybyrvovat. A první se vždy vybarví ty nejstarší.  Petr K.
Odrůda Regent, 21.7.2012
S většinou toho, co jste napsal, musím souhlasit. Pěstuji Regent na rovině mírně nakloněné na východ cca 220mnm. Vlhčí lokalita v blízkosti lužního lesa. Pravidelný problém s plísní révovou. Stříkám cca 4x pouze "bio" postřiky. Zrání a plodnost... celý příspěvek >
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 14.1.2012 Obsahuje fotku
Z osobní zkušenosti tvrdím, že odolnost Regentu vůči chorobám(hlavně vůči peronospoře) není nijak zas až tak vysoká. Pro pěstování na stolní hrozen má malé hrozny a menší bobule s peckama. Z aktuální nabídky Starkl bych z osobní zkušenosti jako... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.9.2010
Děkuji za příspěvek. Ten nerez Marinox 47cm, by byl super. Jedná li se však o starší kousek, bude to nejspíš hon než pohodové nakupování :) Ale dovedl bych si jej představit, to nepopírám. Ještě mne zaujala značka Honda. Její nejlevnější plastová... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.9.2010
Zdravíčko. Děkuji Vám za tipy. Pokud mohu mluvit za sebe: Z nabídky HQ mne nezaujalo zhola nic, až na jediný model - R150SV/H. Ta prohrála ve výběru díky vyšší ceně (která by se dala překousnout) a především váze (+plastová... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 15.9.2010
Vážený pane host - xxx.xxx.127.233 (?), 11.9.2010 10:26 Líbí se mi velice vaše sofistikovaná reakce.Chtěl bych se proto na Vás obrátit pro radu. Na rekreační chatce s pozemkem cca. 1600m2 nám pomalu dosluhuje "stařičká" rotační benzínová... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika