Příspěvky uživatele - 170.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávají květy višně, 3.4.2014
Dobrý den, špatným opylením to není pokud jsou v okolí jiné višně, strom asi nedokáže vyživit a udržet květy a plody, něco mu chybí.První co bych zkusil tak přihnojit. A když je úhledná a nepřerostlá (nebo nepřehoustlé větve), na jaře bych 10ti... celý příspěvek >
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 3.4.2014
Dobrý den, vidím že tato diskuze je zbytečně vyhrocená, proto neradím zadavateli ale konstatuji co bych udělal já. Zapomíná se zde že příroda je mocná.Na slabý růst může mít vliv mnoho faktorů které nezjistíme.Např. na jednom pozemku byť malém... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 30.12.2012
Pánové, lamentujte,haňte, vychvalujte každý to  "své" jako já. Také jsem kdysi chroustal nedozrálé, ale léty se chuťové buňky mění a tak Boscovu už dlouhá léta uznávám jako bezkonkurenční podzimní chuťovou jedničku a když ji jím a teče mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika