Příspěvky uživatele - 37.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalozeni travniku, 6.11.2016
Dobrý den, v tomto případě o založení trávníku neuvažujte, jednak máte tam dokonalou drenáž a tráva pak bude potřebovat min. 10 - 15 cm zeminy, což je asi výška mimo Vaše uvažování, nevím. Za druhé trávník není určen k dennímu ježdění autem, z... celý příspěvek >
Kruhy v novom travnom koberci, 31.7.2016
Dobrý den, můžete více popsat jak vypadá povrch půdy? např. zda-li není tráva ve spodní části mazlavá, mastná. Na první pohled se to nedá přesně přesně určit. Pokud by to bylo u zěmě hodně mazlavé tak se může jednat o snět, které se projevuje... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 2.4.2016
Přesně tak, mech se obecně tvoří tam, kde je málo slunce, živin, těžká půda a celkově se o trávník moc nepečuje. Trávník nemá sílu konkurovat mechu, je slabý. To slunce nemusí být podmínka, znám zahradu, která je celá na jihu a je tam již skoro jen... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 1.2.2016
Dobrý den, mohu se jen zeptat, zda jste tedy vysadil nějaké pravokořenné stromky? Případně, zda jste zakoupil již provokřenné nebo je sám zpravokořenil? děkuji a přeji příjemný den!
Pravokořenné stromy, 1.2.2016
Dobrý den, rozumím tomu tedy dobře, že sázíte pravokořenné stromky?Mohu se tedy zeptat, jestli je někde zakoupíte nebo zda sám zpravokořeníte zakoupený stromek? děkuji a přeji příejmný den"
Postřik proti kornatce, 4.7.2015
Mám vyzkoušeno tak týden až 14 dní. Po aplikaci postřiku by se nemělo několik hodin zalévat či pršet. Pokud máte kornatku tak bych pohnojil a rádně zalil, aby se hnojivo rychle rozpuzstilo. Hnojit a zalévat až pozdě večer nebo hodně brzo ráno. Pokud... celý příspěvek >
Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu, 12.1.2013 Obsahuje fotku
Za tu cenu jsem neváhal a traktůrek jsem koupil. Bude na chalupě, tam nevadí že posečená tráva zůstane ležet. Vyrobím k němu malý vlek, podle těch prodávaných vleků.
Nastavení přezápalu u MF 70, 30.12.2012
Vyměnit fajfku svíčky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika