Příspěvky uživatele - 216.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014
Po zhlédnutí fotek pana Mirka, taky nějaký peníz investuji a pořídím si Tomatoberry. Jen doufám že bude mít dostatek plodů jak pro nás tak i pro čuníka...
Rajčata pro sezónu 2014, 19.1.2014
žeby pan Mirek
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Zdravím pane Mirek! Ta poslední fotka je jak sa říká u nás samá chuť, ale té s tím pivkem chybí kus nějakýho flaische... nebo jste végo???
Sklizeň révy 2013, 24.8.2013
Zdravím pane Mirek!!! co dodat, prostě nádhera...
Mangold, 22.7.2013
Dobry den, ano ja zkusenosti mam, vysazuji mangold, ktery je cely zeleny, odriznu ho, rapiky teda nepouzivam, ale listy oplachnu, nakrajim na prouzky, osmahnu cibulku na masle, pridam mangold, podusim, pak smetanu nebo plnotucne mleko, povarim,... celý příspěvek >
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
Slimáci jdou po granulích ihned, jestli to byli oni, to byste měla poznat podle nějakých jejich "uslintaných" stop. A co teda? Tak to fakt nevím, modré granule považuji za nejúčinější prostředek proti slimákům, i když já osobně nekupuji ten Ferramol... celý příspěvek >
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
To se divím, ty modré granulky jsou velmi účinné. Nemohlo to sežrat něco jiného? Obsypání záhonů granulemi je velmi účinná metoda pro hubení těch slizáků.
Neklíčivost semen paprik, 29.3.2013
Šak právě... semínka sem loni koupil, zasadil a sklidil krásný chilli kousky a z těchto sklizených plodů sem si vysušil a uskladnil v temnu a relativním chladnu semínka a nic nic nic...
Neklíčivost semen paprik, 29.3.2013
Zdravím pane Mirek já sem už zkoušel 3x sadit semínka Naga Jolokia a pořád nic a nic... semínka sem máčel dle Vašich rad, máčel 24h předem ve vlažné vodě, pak perlit teplota+-26st. Ostatní druhy co jsem sadil zároveń mám dle mého krásný sazenice,... celý příspěvek >
Použitelnost semen z chilli papricek, 10.3.2013
Zdravím, taky jsem si koupil od té firmy balíček s chilli papričkama, vybral semínka, zasadil a dnas už mám předpěstovaný 10cm sazeničky Mám ovšem obavu že na sazení semínek chilli je už trošku pozdě...
Jmelí, 13.1.2013 Obsahuje fotku
Dvě fotečky dnešní návštěvy Brkoslavů :-)
Naložení uzeného masa, 31.12.2012
Zdravím pane Mirek!!! Já dávám na kilo masa 22g soli, česneku u nás na Valašsku dáváme trošku víc jak Vy, ale je pouze na konzumentovi jak chce mít maso výrazně ochucené. A jak dopadl ten gulášek?nějak nerozumím tomu čípeš P.S. Vaše fotky... celý příspěvek >
Modré brambory, 26.12.2012
Když si zadáte do vyhledávače "Odruda Valfi" tak Vám vyběhnou nějaké   možnosti pro modrou bramborovou kaši.
Kulatý skleník, 16.9.2012
A k jakému účelu krom okrasy by měl sloužit?
Bifteková rajčata, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Pane Mirek, Vy jste snad u nás opisoval???
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika