Příspěvky uživatele - 17.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modré brambory, 26.12.2012
Prosím, nevíte, kde se dají sehnat modré brambory?  Mají i dužinu modrou - jako borůvky). Jsou údajně více nutričně zajímavé a nezvyklé (= modrá kaše, modré bramboráky, hranolky,...) Odruda Valfi - kdo nabídne?
Dusíkaté vápno a brambory, 26.12.2012
1. Brambory potřebují PH neutrální nebo slabě kyselé prostředí. Dusíkaté vápno, pokud upraví PH jna slabě zásadité e tedy chybou,  maximálně na podzim, než se upraví PH na neutrální 2. Brambory jsou náročné na dusík, nenáročné na vápník.... celý příspěvek >
Extra velké brambory, 26.12.2012
Pokud chcete extra velké brambory, pak doporučuji : 1. opravdu kvalitně prohnojeno (hnuj, ale nesmí být čerstvý) 2.lze zkusit i trochu popela (s mírou) ze dřeva 3. ZALÉVAT, ZALÉVAT, ZAlÉVAT 4. nestíněný pozemek  (celý den... celý příspěvek >
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 20.10.2012
na jedné podnoži může úspěšně být více druhů ovoce - peckoviny, kombinace třešně i meruňky je možná. Pravděpodobně ale to bude náročnější na agrotechniku než samostatné stromy.  Někde jsem četl, že dokonce rekord je 4 druhy ovoce (broskve,... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 15.10.2012 Obsahuje fotku
listy se stříhají, zůstává jen "kmen" celé se to "uhemuje". Při mírné zimě to stačí. Letos to udělám znovu, ale domeček zmenším.  do pár let zjistím optimální velikost domečku a způsob zazimování. 
Banánovník - Musa, 14.10.2012 Obsahuje fotku
Polystrénový domeček je vidět z obrázku. Vnitřek byl vysypan pilinami. Bohužel zima byla dost silná a tak mi stonek umrzl. Přesto jsem ho na jaře u země uřízl a rostl za par dní znovu. Domeček je asi metoda pro kraje, kde je zima do cca -10.... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 14.10.2012 Obsahuje fotku
Muže to být Crimson sweet, je to moje oblíbená odrůda. Pěstuji je již 10 let, (Praha) mám jich každý rok tolik, že už je rodina přejedená a melouny nechce. Proto jsem začal s banánovníky - viz sekce banánovník. Posílám svoje obry,... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 14.10.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechy. Chci se podělit o svůj úspěch. melouny pěstuji již 10 let (Praha), každý rok mám několik, které mají více jak 15 kg. ALE Začal jsem pěstovat i banánovník. Na to, že začínám, to není špatné. Na konci se zóny má 4,5 m výšku a kdyby byla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika