Příspěvky uživatele - 98.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hollder A12, 19.12.2012
Mám doma Hollder A12 Je to výborný pomocník ale v posledních 5 letech mi dělá starosti. Začly odcházet ložiska v diferáku, převodovce, sháněl jsem kardany protože se mi vysypaly jehličky. Dělal jsem spojku, výbrus motoru ale teď mám asi problém se... celý příspěvek >
Ingrid Marie, 18.12.2012
Zdravím V pomologii se mi velice líbí a zamlouvá odrůda Ingrid Marie. Proto touto cestou prosím kdo jí pamatují a nebo ještě mají o pěstitelské zkušenosti a chuťové vlastnosti. děkuji sadař vlada
Plesen na stonkach, 18.12.2012
Dobry vecer. Na vrchu stoniek sa nam robi biela a siva plesen. Pivnica je sucha, tak tam mame nadobu s vodov. Vetram ju raz za tyzden. Jablka su pekne zdrave, len ta stonka spati, vie dakto pricinu? Dakujem.
Kanadská reneta alias kmínová, 18.12.2012
Ahoj Ondro Kanadská reneta je ve všech starých ovocnářských knihách vychvalována do jabloňářských pěstitelských oblastí jako hlavní tržní odrúda od zákrsku až po VK na semenáči. Podařilo se mi zistit, že je renetový triploid a geneticky... celý příspěvek >
Grosdemanche, 18.12.2012 Obsahuje fotku
Letos je Grosdemange hodně dobrá, tak jako všechny zimní hrušky. Dužniná jemná, málo šťavnatá, (jediné mínus, mohla by být šťavnatější) hodně sladká (asi proto to synonymum Čistecká banánová). Chuť je kořenistá, velmi příjemná. Asi před 4 lety se v... celý příspěvek >
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 18.12.2012
Tak v létě jsem se také stal majitelem křovinořezu OM 753T. Podlehl jsem reklamní kampani. Zatím jsem spokojen, ale vše ukáže čas.
Vyfoukání hadic na zimu - vývěva - kde sehnat?, 18.12.2012
Nemate nahodou na mysli kompresor? Vyveva robi vakum nasavanim vzduchu. Vyfukate hadice kompresorom, ktory robi pretlak.
Klobásy se nedaří, 18.12.2012
Dobrý den. Chci se zeptat zda při nakládání masa na klobásy tam dáváte jenom sůl nebo všechno koření. Děkuji za odpověď.
Hibernal, 18.12.2012
Hibernal prodává pan Osička z Velkých Bílovic. Tel. 608670068, ale musíte si pro sazenice dojet.
Kohout klopí hlavu na jednu stranu, 18.12.2012
Dobrý den, prosím o radu.Mám ročního kohouta hedvábničky a pořád mi klopí hlahu na jednu stranu.Přítel si myslel, že nevidí přes chocholku, ale podle mě to je blbost.Před týdnem jsem mu prohlížela oči a jedno oko měl jakoby zakalené, tak jsem si... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 1.10.2009
Dobrý den, malé kulaté akvrárium nedoporučuji. Nepřežije vám v něm nic. Je to týrání rybek, které mají nedostatečný prostor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika