Příspěvky uživatele - 65.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Sam jsem to nezkousel, ale neverim tomu. Verim naopak udajum uvedenym v etikete pripravku i obornikum z praxe, resp. udajum z nemecke odborne literatury (viz obr.). J.R.
Opylování slivoně Nabolja, 18.11.2014
Stříkám jen běžný jarní postřik - co je to bezny jarni postrik? Pilatka švestková (Hoplocampa minuta), Pilatka žlutá (Hoplocampa flava) Aplikace dle signalizace, obvykle na konci kvetení slivoní, tj. v době opadu korunních plátků. Pouziva se... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Pokud se bude provádět výsadba jahodníku, je ideální použít Stomp ... tak bohuzel pane Stando, zase tesne vedle, Stomp na pěťour nepusobi. Muzete vyhledat a overit si v etikete pripravku. Dotazoval jsem se i odborniku z praxe a je to tak. J.R.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 12.11.2014 Obsahuje fotku
Prikladam tabulku doby zrani ze stejneho zdroje. J.R.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 12.11.2014
Nektere zdroje uvadeji, ze Topstar PLUS je samosprasna (Blüte selbstbefruchtend), napr. zde. Tezko rict, zda je to pravda nebo zda se u nas rozsiril sum, ze je cizosprasna. Nejlepsi, kdybyste vysetril misto na vic stromu. J.R.
Odrůdy jabloní, 11.11.2014
Mozna by bylo dobre na to jit z druhe strany, napiste jake jablone mate moznost koupit (jake jste si predbezna vybrala) a na jake podnozi je maji.  Take v jake jste cca poloze nebo lokalite a pak Vam jiste nekdo poradi. J.R.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 11.11.2014
Tak se asi nedozvime, co je to Dalmatinka. Pane Petre - Poličsko (nadmorska vyska 600 m) - ma tam nekdo Hanitu? J.R.
Porek, 11.11.2014
BNT se prodava v sirkach 1.6m (delka 5, 10, 50 a 100 m)  nebo 3.2 m (delka 5 a 10m, mozna i delsi ). Nektera zahradnictvi prodavaji v metrazi, to si musite zjistit ve svem okoli. Vysadbu je podle mne vhodne prizpusobit rozmerum... celý příspěvek >
Porek, 10.11.2014
Pane Stando, uz jste si poridil malou digitalni vahu? Vetsina mirne pokrocilych pestitelu ji v dnesni dobe uz ma. J.R.
Porek, 10.11.2014
Co se Vam nelibi na bile netkane textilii? Je s tim samozrejme nejaka prace, ale i 1/2 aru (50 m2) ci vice se zakryt da. J.R.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 9.11.2014
Vasi preferenci vynikajici chuti (coz je navic subjektivni) asi nebudou sdilet vsichni pestitele, zejmena pokud nemaji vice mista na zkouseni ruznych odrud. Dovolim si pripojit nazor pani Jiriny z oblasti Trebice z obdobne nadmorske vysky na... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 9.11.2014
K Hanite - cetl jsem kdesi na internetu, ze jakasi slabsi povaha vykopala ci vykacela cca osmilety stromek Hanity (nebylo uvedeno, zda doslo ke zhorseni chuti ci deformaci plodu). Nejsem si jist, zda projevy na listech jsou vsem znamy (spise nikoliv)... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Piliny jsem mel od kamaradu, co rezou na cirlkularkach, ted jsem si navezl od souseda (na budouci mulcovani), pouziva nejaky EKO olej, co si vysetril v praci (do budoucna mu radsi nejaky koupim jako protisluzbu, ale on to jinak vyvazi do... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Baliky lisovane raseliny 250 l jsou pro tento ucel nejlepsi, ne kazde zahradnictvi je nabizi, ale nejsou az zas tak vzacne (mivaji je hyper super hobby). Rozměry 250l balíku rašeliny jsou 80x40x35... tj. 112 litru (slisovanych). S odstupem casu... celý příspěvek >
Třešeň Kordia opylování, 7.11.2014
Samosprasne tresne jsou ci mely by byt univerzalnimi opylovaci (pokud kvetou ve vhodnem obdobi). To se muze hodit. J.R.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika