Příspěvky uživatele - 65.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořka řepa, 22.9.2014
Mohl byste mit 2 stejne pozemky a stridave na nich pestovat brambory a zelene hnojeni. J.R.
Odrůdy kanadských borůvek, 22.9.2014
Prodava se GOLDTRAUBE 23 a 71, nikoliv 73. Je pravdepodobne, ze jedna z nich je Zuckertraube. Puvodne byly dve odrudy GoldTraube a Zuckertraube a bez cisla (alespon v Nemcku). J.R.
Odrůdy kanadských borůvek, 22.9.2014
Vcelku pekny a podle mne i objektivni popis odrud kanadskych boruvek je zde. Odruda Zuckertraube tam ale neni uvedena, zrejme je oblibena v Nemecku, v CR a na Slovensku se asi moc nepestuje. J.R.
Hořka řepa, 22.9.2014
Delam to stejne jako pan MV. Zelenina pak nepotrebuje prakticky zadnou syntetiku, coz si cenim zejmena u listove zeleniny. Letos jsem tedy cibuli prihnojl siranem amonnym, ale z duvodu zlepseni chuti, coz se vcelku podarilo. Pokud ovsem nekdo sni sam... celý příspěvek >
Hořka řepa, 18.9.2014
Mate zrejme pravdu, ale jeste existuje horecnate hnojivo - Kieserit 26 % MgO. J.R. Jedná se o síran hořečnatý s příměsí chloridu draselného, získaný těžbou z přírodních zdrojů. Kromě hořčíku obsahuje 21 % S a max. 3 % Cl. Ve vodě snadno... celý příspěvek >
Kanadska boruvka, 18.9.2014
Taky jsem to nevedel a pokud tomu tak je, tak nam to prodejci sazenic boruvek dlouhodobe zamlcovali, asi aby nas neodradili od nakupu (nevsiml jsem si, ze by to nekdo nekde uvadel). Cmelaku mam take (zdanlive) malo, ale jsou. J.R.
Kanadska boruvka, 18.9.2014
KAZPLISZKA (nová, licencovaná odrůda z Polska, která se vyznačuje hlavně menším květem, který konečně dokáží opylovat i včely a nikoliv pouze čmeláci, což zaručuje vysokou plodnost). Tak asi tam ta zaruka je. Ale musite mit vcely. J.R.
Kanadska boruvka, 17.9.2014
Jest to nowa polska odmiana prawnie chroniona, wyhodowana przez dr Kazimierza Pliszka, gdzie owoce przypominaja smakiem nasze rodzime borówki leśne! Krzewy charakteryzuja sie średnia siłą wzrostu, pędy sztywne, wzniesione. Rosliny kwitna na... celý příspěvek >
Kanadska boruvka, 17.9.2014
Koupil si nekdo nejnovejsi (polskou) odrudu 'KazPliszka'? Záruka veliké plodnosti, výborné chuti, která se velmi podobá chuti lesních borůvek. J.R.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 16.9.2014
Ma nekdo zkusenosti s ostruzinou Tripel Crown nebo Polar? J.R.
Střešní krytina na dřevník, 15.9.2014
U TEGOLA Garden Roof... je psano... aplikace lepenim za studena. Tak na ty stranky poradne mrknete nebo tam napiste mail s dotazem - jakym pripravkem ci vyrobkem se to lepi (a kolik to stoji). J.R.
Střešní krytina na dřevník, 15.9.2014
... od min. sklonu 5 stupnu. Aplikace lepením za studena. ... Pri sklonu 5 stupnu by mel byt pokles 8.75 cm na metr, pokud jsem to dobre spocetl. Zkuste to premerit, zda tam mate sklon aspon 5 stupnu. J.R.
Živý plot s užitkem, 11.9.2014
Malinik - nedostatek dusiku - starší listy jsou obvykle od špičky chlorotické. Při delším nedostatku zemřou a žloutnutí detekuje celou rostlinu. Maliny by se mely prihnojovat, udaje se trochu lisi, ale cca ci spise minimalne 10g dusiku v cistych... celý příspěvek >
Živý plot s užitkem, 11.9.2014
Mrknete napr. na clanek Proč odumírají maliníky? . Pise se tam i rovnomernem zasobeni vodou. Zalezi v jake jste poloze, otec mel zahradu ve stredni poloze, maliny jsme vubec nezalevali (ale byl to souvisly pas podel plotu). Poradne zamulcovani a... celý příspěvek >
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Nemam s molicemi zadne zkusenosti, objevily se u mne letos poprve. Tak nevim, zda jsem Vas vtip pochopil. Myslite, ze to neni mozne, aby ve skleniku to pusobilo a venku nikoliv? Pan Mirek napsal 2.8 ... Molice se mi ve skleníku podařilo zlikvidovat,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika