Příspěvky uživatele - 224.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Stando, trochu ste poplietli niektore veci, ktore sa tykaju vplyvu chloridov na ily. Tento vplyv suvisi s odsolovanim pody, vyskytuje sa po dlhych dazdoch a je dosledkom predchadzajuceho zasolenia s NaCl. Zasolenie s NaCl sposobi viazanie sodnych... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Standa, chloridy maju nulovy vplyv na vlastnosti ilov. Kedze ide o castice s rovnakym nabojom adsorpcia chloridov je nulova. Jedniny vplyv tykajuci sa ionovej sily a efekt na koloidne vlastnosti je taky isty, alebo este mensi ako vplyv inych soli,... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 8.5.2014
Nikdy som o tomto nepocul. Viem o citlivosti rastlin na chloridy, ale ze by sa menila nejako struktura pody a ze by to narusilo organokomplexy zivin, to som netusil. Za podmienok spravnneho davkovania hnojiva, samozrejme... tym nepredpokladam nejake... celý příspěvek >
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Moja skusenost je taka, ze mi z nej vychadza velmi divny zaver. Kupovat na trhu to najlacnejsie, ale co sa predava v dost velkych poctoch -cize to maju za kazdym rohom. Kupit to tak lacno, aby mi nebolo luto, ze to dlho nevydrzi. Cuduj sa svete,... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 4.5.2014
Pre travu piesok dolezity je. Vrchnych 10 cm je dobre mat perfektne priepustne, tak by som zapravil piesok. Samozrejme, viac je lepsie, ale nic sa neda robit. Juro
Zapraveni pisku do zeminy, 3.5.2014
Kubik piesku na 250 m2. 4 L na m2. 4 mm vrstva priemerne. (Ale lahko sa pomylim,, takze za vypocet nerucim). Ci je to dost neviem, skor zanedbatelne mnozstvo po premiesani do hlbky aspon 30 cm. Ale ak vam dovezu 2 tony velkym nakladiakom, tak je to... celý příspěvek >
Přenos chorob mulčováním, 23.12.2013
S moniliou moze byt problem. Radsej to spalit.
Cukry v hroznech, 20.12.2013
Zaujimavy link na stanovenie na zaklade hustoty je zde. Iny je reakcia redukcie mednatej soli a nasledne fotometricke stanovenie: zde
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Co motivovalo nazvat odrodu rajcin s velkymi (500 g) gulatymi podmi Kozmonaut Volkov?
Kysané zelí, 16.12.2013
Mame kameninovy hrniec a niekedy sa nam stava, ze voda v drazke rychlo mizne. Nie je to odparom, ale skor kolisanim teploty. Pri prudkom ochladeni sa CO2 v sude mozno zcasti rozpusti v sose, navyse ochladenim dojde ku kontrakcii plynu a vzniku... celý příspěvek >
Cukry v hroznech, 14.12.2013
Jazykom
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
Big boys, big toys. Inak ak tieto sekerky tak milujete, tieto firmy vyrabaju a predavaju aj verne napodobeniny historickych sekier, pouzivanych napr. v stredovekom Anglicku. A myslim, ze aj plne funkcne. S lepsimi, nie stredovekymi parametrami.
Kdy v této době přesadit rajčata a papriky?, 24.2.2013
ja to robim cez vikend, ked mam cas a aspon trochu chut. listky 2 take onake je mi jedno. Len aby prezili.
Čím bílit sklep?, 24.2.2013
... a modra skalica tiez.
Mech na kompost?, 24.2.2013
trava a akekolvek byliny skompostuju za rok. Horsie to bude s drevitejsimi bylinami, listim, nehovoriac o drvenych konaroch a inej drevitej hmote.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika