Příspěvky uživatele - 176.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení nových stromků - dětský sad, 30.6.2008
Bydlím v záplavové oblasti u luk.Hryzci jsou obrovský problém, můj otec před lety stavěl obrovské betonové bunkry a otvory má zakryté nerezovým pletivem co se osvědčilo a stromy jsou velké pletivem kořeny prorůstají, já nové stromky sázím do pletiva... celý příspěvek >
Kůrový mulč, 10.6.2008
Také mulčujeme, každý rok jak přibývají léta a ubívají síly, plochy s mulčem v zahradě se nám v zahradě rozšiřují. Dávali jsme vše možné, od posekané trávy, textilie, katrony a nyní jsme začali v lese sbírat šišky, které rozšrotujeme - ne úplně... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 18.5.2008
Vážený pane Kafka je to opravdu nemoc jalovců a když je mají sousedé tak já mám smůlu, ale chtěla jsem se s vámi poradit, dcerka má postavený dům na konci vesnice a kolem je les zahrada není ještě hotová, ale pomohla jsem ji tam letos nasadit hrušni... celý příspěvek >
choroba mladé hrušně, 18.5.2008
Tak to mám přesně na hrušních já a jedná se o nemoc jalovců přenášená větrem tak kdo má v okolí jalovce tak máte smůlu jako já, už jsem se informovala, někdy se mi podaří nemoc trochu zmírnit, ale v celku je tento boj prohraný s pozdravem Faltová... celý příspěvek >
kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 28.4.2008
Není pravda, že když sousedé neudělají postřik proti přezimujícím škůdcum, že přelezou k vám.Hana
nové odrůdy jabloní, 28.4.2008
Viktoria jak píší je kříženec Rubínu v registraci rok 2002.Kulaté jablko, slupka drsná, suchá základní barvy zelenožluté překryté z větší části červení.Jablko křehké, štavnaté,dobré.Skladovatelnost do března, odrůda rezistentní.S pozdravem Faltová... celý příspěvek >
čistecké lahůdkové, 15.4.2008
Vážený pene Vysloužile, rouby od Vás jsem už naroubovala snad to bude dobré děda se na ně těšil, ale bohužel před měsícem zemřel.Já, ale ani nevím jak vypadají nemáte k foto?Ještě jednou děkuji Faltová Hana.
Vhodná jabloň, 30.3.2008
Já osobně bych se spokojila se čtvrtkmenem je dost vysoký na to, abych pod nim mohla chodit mám to vyzkoušené i když osobně dám na radu pana Vyskočila, ale u vysokého stromu bude problém s jeho ošetřováním a sklizní vím ze zkušenosti, že se do vršku... celý příspěvek >
Jak ostřihovat špičák?, 30.3.2008
Nebojte se mám také odrůdu jabloní na podnoži M9 žádný keř, ale pěkný stromek mám ho už třetí rok.Nechala jsem terminál a vyvázala k opěřě, aby byl pěkně rovný a postraní větve zakrátit o třetinu nad pupenem, který směřuje ven s pozdravem Hana... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 30.3.2008
Děkuji Vám za odpověd.Tak jsem i u Vás vycítila, že nejste Malináči nakloněn, já byla ještě malá holka když jsme prodali dům kde tato odrůda byla, jen si vzpomínám na chut po malinách, ale nevím o něm nic podrobnějšího, tak ho raději nebudu ani... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 28.3.2008
Hana Faltová Váženy pane Boštička již dlouho se zabývám pěstování ovocných stromů, možná se Vám můj dotaz bude zdát hloupí, ale neustále přemýšlím o Malináči z mých dětských let, ale každý mě odrazuje tak chci znát Váš názor.Nedávno v hradeckých... celý příspěvek >
nové odrůdy jabloní, 28.3.2008
Hana mám tři roky nové odrůdy jabloní Melodie, Topaz, Rubinola, Bohemia,Angold výborná odrůda štavnatá vydrží až do února.já bych se stříhání nebála jako u jiných jabloní, jen u mladých stromků vytipovat terminál a zkrátit konkurenční výhony.
Stříhání- prosím o radu, 28.3.2008
Hana: udělejte z jiné větve terminál musíte ji vyvázat k opěře.
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 28.3.2008
Já se už delší dobu zabývám pěstování ovocných stromů a vůbec bych se nebála zákrsků nebo čtvrtkmenů mám vynikajicí zkušenost u jabloní nízkého vzrůstu mám tu čtvrtkmeny James Grive, Spartan, Rubín, atd.Jsou každý rok obalené plody. Stříkám hlavně na... celý příspěvek >
dřišťál? Ano, ale nepříjemná údržba, 7.11.2007
Dřišťál dobře roste, hezky vypadá, listy na podzim krásně zčervenají, větve se obalí červenými bobulemi. Ale pokud se nestříhá, roste a roste, přepadá, rozsemení se. Pokud se stříhá, jenutno opatrně manipulovat s ostříhanými větvemi - pracovní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika