Příspěvky uživatele - 120.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 14.5.2008
Pan xxx.xxx.174.222 píše o špatných zkušenostech s HQ, ale trochu mě mate, když v jednom z předchozích příspěvků píše, že má traktor Honda? Moje zkušenosti jsou tyto - mám HQ CTH 150 a určitě není dokonalý (ale na 5 000 m2 bych ho bral). Stroj jsem... celý příspěvek >
Skalka v korytku, 14.5.2008
Osázení koryt praktikuji takto : Do koryta vyvrtám díry, s mírným sklonem, z nepohledové strany asi 5 cm nad vnitřním dnem koryta. Vrtám průměr 15 mm po 50 cm délky. Na dno dám hrubší drenáž a v horní vrstvě jemnější, do vrstvy asi 8 cm. Používám... celý příspěvek >
Jak poznám, že pršelo?, 9.5.2008
Není úplně jasné, co že to vlastně potřebujete… Zjistit jestli pršelo na vzdáleném místě, není až tak podstatné - jedná-li se o zalévání. Na to by bylo mnohem lepší zjistit půdní vlhkost v daném místě. Je to všechno o penězích , ale... celý příspěvek >
Kdy sázet jiřiny?, 30.3.2008
Jiřinky začátkem května, respektive v době kdy už je prohřátá půda.
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 30.3.2008
Obecně v rámci ráruky zásadně nic neopravuji, když se některá firma nemá k opravě začnu trochu vyhrožovat, když to mepomůže tak píši maily na servisní středisko, pak na místní zastoupení, potom do managmentu výrobní firmy s kde si těžuji na místní... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 29.3.2008
Tak to už mi je asi jasný ten problém. CTH jsem kupoval v prodejním středisku HQ a šrouby mají normální metrické závity. Nějaké drobnější potíže jsou : koš těsní perfektně, ale začala se stahovat těsnící guma – opraveno přinýtováním... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 26.3.2008
Hezké rýpnutí . Poměrně podrobně jsem si tyto stroje prohlédl a po technické stránce bude ještě chvíli trvat než Starjet dožene HQ. Ale napište jaké věci máte konkrétně na mysli, podiskutujeme, třeba to pomůže někomu při výběru…
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 23.3.2008
Jsem zatím spokojeným majitelem CTH 150 XP (jednu sezónu). Mám zahradu cca 4000 m2 a k HQ mám spoustu příslušenství (radlici, válec, vozík, zařízení na sběr lití do vozíku, zařízení na provzdušnění trávníku). Veškeré terénní nerovnosti se snažím... celý příspěvek >
Zatravnění svahu zpevnění a sítě?, 19.2.2008
Hledejte geotextilie, nebo přírodní geotextilie,…
Traktorova Kosacka na 60 arov, 15.2.2008
Mám rok Husqvarnu CTH 150 XP, zatím spokojenost, malá spotřeba (1,7l/h). Pravda že jsem ji koupil za dráž v autorizované prodejně (servisu) a tam to všechno sestavili, seřídili, promazali ložiska… Žádný problém nebyl, jedině s nesrovnalostí v... celý příspěvek >
Bruska na nože sekaček, 12.1.2008
Jsem opravdu nerad, že jste můj příspěvek takto pochopil, nebyl rozhodně myšlen nijak urážlivě a ani mě nenapadlo Vás nějak zesměšnit. A jestli to tak vyznělo, pak se Vám velice omlouvám. S tím že jsem nic nikdy nevytvořil jste se docela spletl,... celý příspěvek >
Bruska na nože sekaček, 12.1.2008
A my už jenom s napětím očekáváme, jestli nám sem dáte foto, případně odkaz na tech. dokumentaci této vyvažovačky...
Pluh k zahradnímu traktoru?, 4.12.2007
Na něco takového zahradní traktor není stavěný, ani bych to nezkoušel. Nejenom že má malou světlost, ale adheze kol u těchto traktorů je velice malá a i kdybyste dal jiná kola a traktor zatížil, tak bude prokluzovat řemen na pohonu, nebo se... celý příspěvek >
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 30.11.2007
Udělal jsem něco jako koš z profilu U a T. Do něj dávám dva plastové kanystry, které jsem naplnil jemnou kamennou drtí. Celková váha asi 60 kg. Ty kanystry nandávám před jízdou, pak je zase sundám.
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 30.11.2007
Osobně jsem volil ty řetězy - pláště jsou mnohem dražší, za pár let zestárnou, jenom na sníh budou nevyužité…a navíc práce s přehazováním. A dodělal jsem zátěž na závěs koše. Řetězy jsou třeba na jubo.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika