Příspěvky uživatele - 111.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl kontra Husqvarna, 8.1.2014
Přesně tak, značka Dolmar a Solo tu v Česku není moc zavedená, ani servis není moc velký narozdíl od ostatních značek.Tak proto jsou ceny nižší.Ale třeba v tom Německu jsou všechny značky Stihl, Solo,Dolmar a Husqvarna za téměř stejné ceny a kvalitou... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Jak už tu někdo psal, tak bych se podíval i na ty Dolmarky, případně také u toho Bédi na Solovky, může se Vám klidně podařit v těchto značkách koupit pilu i kolem 12 000Kč.Já jsem vloni pořídil 681 za tuto cenu a u ostatních značek se pohybujete v... celý příspěvek >
Palma z USA, 10.12.2013
to bude ono. Díky
Palma z USA, 10.12.2013
Zjišťoval jsem přesné místo. Omlouvám se za tu poušť. Byla tam máma tvrdila tu poušť. Z fotek jsme zjistili, že semeno vzala na ostrově Catalina u Long Beach.
Palma z USA, 10.12.2013 Obsahuje fotku
Skutečně je to dovezené z Ameriky před 20 lety.
Palma z USA, 10.12.2013 Obsahuje fotku
Tato palma byla vypěstována ze semene dovezeného z pouště Joshua Tree Desert v Kalifornii. Nevíte jak se jmenuje?
Banánové jablko?, 18.10.2013
Banánové jablko: je mě líto, že při diskusi o tomto jablíčku jsem se dozvěděl plno zajímavostí, k věci však velmi málo.  Asi jsem slabý diskutér a rád jdu přímo k věci. Toto jablko s vůní banánů se pěstovalo běžně v padesátých a šedesátých... celý příspěvek >
Zeleninový reaktor. Může to fungovat?, 9.9.2013
Zeleninový generátor je dost dobrá věc. V zahraničí to jede celoročně i bez skleníků, bo je tam tepleji. U nás by to se skleníkem též mohlo jet celoročně. Bo nádrž je zakopaná, tedy tam bude v pohodě, i bez topení, + 10 °C, i kdyby slunce nesvítilo.... celý příspěvek >
Vzájemná snášenlivost různých druhů drůbeže, 15.8.2013
Zdravim.K dospelym slepicim nedavejte zadne jine zvirata.Slepice jsou mrchy nesnasenlive... Jinak pokud koupite jak husy, kaceny a husokaceny vsechny mlade, snesou se.Pokud k vetsim husam date nejakou mladou drubez, husy nevezmou a ustipaji je! K... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 12.8.2013
Tak tohle zodpovědělo spoustu mojich otázek a moc vám za to děkuji, výrobu bych u sebe vyděl dobře, jen ta elektronika bude oříšek známí elektrikář říkal že je to višší dívčí a je s toho jelen tak snad najdu někoho kdo tomu bude rozumět. Ještě jednou... celý příspěvek >
Bubnový filtr, 25.7.2013
Musíte připočíst, že ne jen inženýři z fabrik mají za ušima, konec konců bubnový filtr je prej český vynález. My jezírkáři jsme srdcaři a není radno nás podceňovat, nic méně to nemění nic na tom, že cena komerčních bubnů je vzhledem k nákladům... celý příspěvek >
Bubnový filtr, 25.7.2013
Při skouknutí videí na youtube v tom nevidím až takovou vědu, chce to jenom šikovné ruce. Rozhodně to stojí za zhotovení doma ať to vypadá jak chce, za ty nehorázné ceny za které to prodávají by se asi měl někdo chytit za nos . Nemyslím tím Vás aby... celý příspěvek >
Bubnový filtr, 24.7.2013
tak takhle nějak bych si to představoval, nehladal bych v tom vědu (krom té elektroniky, tam jsem stracen). Krásně ušetřených cca 200 000 kč
Bubnový filtr, 24.7.2013
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda už někoho napadlo samodomo zhotovit bubnový filtr??? Na zamyšlení to jistě je, jen najít pár odkazů na zhotovení a popřemýšlet zda je to reálné v rámci možností každého jedince. Nezaobírá se tím někdo, kdo už... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 19.7.2013
Tak už jsem to asi našel, po podrobném proskoumání komerčních filtrů je asi závada ve výšce dopadu. Tak znovu a lépe
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika