Příspěvky uživatele - 29.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obrácené zuby na ruční pila ocasce, 9.12.2012
Taky mi od dětství mi říkali, že na pilu se netlačí ale jen se tahá. Ale to plati v pripade, ze s tou pilou rezou 2, kazdy taha z jedne strany. Jinak se spis naopak tlaci (ne nutne vzdy), to si nedovedu moc dobre predstavit jak... celý příspěvek >
Zastipovat dyne, ano ne?, 19.7.2012
Za 1. květem ještě ponechám 1 list, pak zaštípnu. Záleží na tom, kolik květů a plodů cv nasazuje - když nasadí mnoho a větví se, zaštípnu hned za květem (nechám 3 cm čípek). Ponechaný list živí plod, později u něj vyraší další šlahoun a... celý příspěvek >
Napadené plody broskvoní, 19.7.2012
To je právě to, co se mi nelíbí - postřikuje se i z důvodů, které netkví v potřebě ochrany proti škůdcům, ale i pro prodloužení trvanlivosti, zlepšení vzhledu atd.  Proto zahrádkář by neměl propadat snaze řešit vše postřiky, OL nejsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika