Příspěvky uživatele - 59.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc s určením odrůd, 12.12.2018
Šestku bych si tipnul na Wagenerovo.
Historické odrůdy hrušní v Michli, 10.12.2018
Během mé krátké návštěvy jsem měl možnost ochutnat tři hrušně. Napoleonova byla ideálně zralá, ale čekal jsem od ní trochu víc, když přihlédnu k jejímu obvyklému hodnocení ve staré literatuře. Ochutnávané plody byly "jen" příjemně sladké. Příčina... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 19.11.2018
Strýmka, Hetlina, Boikovo, Black Ben, Červené tvrdé, Citronové zimní, Gustavovo trvanlivé, Jeptiška, Jonathan, Lohák, Ontario, Studničné, Vejlímek červený...
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 30.1.2018
Domnívám se, že uchycení bovdenu ani páčka už nemá s Hondou nic společného. Motor je Honda, zbytek je Čína s nápisem Vari. Sekačka je vyrobená v Číně a smontovaná v ČR nebo na Slovensku. To jsem se dozvěděl až když začali problémy a začal jsem... celý příspěvek >
Harlayne, 28.7.2017
Jedl jsem ji zatim pouze jednou. V zaplave stejne zralych odrud v genofondovem sadu Lednice jeji chut rozhodne vynikala. Pikantni, aromaticka. Jedna jihomoravska vlastovka ovsem jaro nedela... Zdravi Mittwoch
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 3.5.2017
Mars to, zdá se, zvládl, protože pozdě raší. Ostatní zmrzlo. Litomyšlsko, 350 m n. m.
Mám ich nechať?, 5.4.2017
Já bych je odstranil. Nemohli ty stromky schytat nějaký herbicid? V blízkosti pole se to může stát.
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 4.4.2017
Dospělé stromy Admirálu zatím nikdo na své zahradě mít nebude. Jadernička by si ale s horší půdou měla poradit, takže při bujnosti Admirálu soudím, že strom to bude mohutný. Založit korunu ve 180 určitě není problém.
Boikovo obrovské, 4.4.2017
Pane inženýre, dosahují plody Libernáče vinického takové velikosti i z extensivně pěstovaných vysokokmenů? Letos jsme jím přeroubovali čtyřleté pláně. Nemáte foto typických plodů? Děkuji.
Moje první jablon - řez?, 4.4.2017
Rozela tyto požadavky naprosto splňuje. 
Kralovna Viktorie - kde sehnat, 14.3.2017
Třeba Školky Litomyšl prodávají už asi týden. Ovšem Královna Viktorie se u nich asi nesežene.
Stará severočeská odrůda - Koporečka, 4.1.2017
Zdravím, mám zmapovanou oblast Litomyšlska, z vámi zmíněných odrůd se tu vyskytuje Solanka (poměrně hojně), Špinka (poměrně hojně), Muškatelka šedá (2 stromy ve starých zahradách, 1 dostupný), a další. PZ
Louise Bonne, 4.10.2016
Proč tak pateticky? Pokud si pokládáme otázku, zda je Konference potomkem Boscovy, proč odmítat odpověď jen proto, jak byla získána. Genetika vstupuje vehementně do všech oblastí, nevím, proč se jí principiálně bránit. Přínosy jsou velké. Negativům... celý příspěvek >
Louise Bonne, 4.10.2016
Vzhledem k tomu, že se sekvenace DNA stala běžným a levným nástrojem v mnoha oborech, mohla by tu být možnost zjistit, zda pochází Konference z Boscovy lahvice, co nevidět.
Neurčené odrůdy, 7.6.2016
Díky, G. hranáč je dobrý tip, ale nebyl tam pro něj typický šev. prouzkoumám víc plodů, budou-li letos. Jinak nemyslel jsem Coxovu renetu, ale Coxovo jablko (Cox pomona), to je něco jiného. Např. zde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika