Příspěvky uživatele - 19.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 12.5.2013
2.73 stačí se zajít podívat do prodejny na oba modely a porovnat je mezi sebou. Rozhodující je tvar sekacího ústrojí a nožů, rozměry a průřez výhozového tunelu a jeho sklon.Nevidím nijaký zvláštní rozdíl, tudíž nevěřím ve změnu.
Obnova aleje, 9.5.2013
Díky, ten jsem četl - ten byl dokonale k věci. Není mi ale pak jasné, jak souvisí se všemi ostatními příspěvky nesmiřitelně aleje odsuzující.
Obnova aleje, 8.5.2013
Přiznávám se, že žádný váš příspěvek o lipové aleji neregistruji.Buď ho nevidím nebo je snad smazán? Taky už se neorientuji ve vašich IP adresách. Pokud je to moje chyba, omlouvám se.
Obnova aleje, 8.5.2013
176.1 -jenomže to po nich chcete, aby ty příspěvky taky četli.
Obnova aleje, 8.5.2013
Tak rozhodně nejsem ekolog ale aleje mám fakt v oblibě - ale tyto vaše výkřiky  nic nevyřeší. Těch 5-6 kusů mě skutečně nijak nezajímá, pár už jsem jich na pozemku měl a je to jejich volba.Zásadně vždy hrubé nedodržení pravidel provozu. Jejich... celý příspěvek >
Obnova aleje, 8.5.2013
Ano, čekal jsem to, vůbec mi to nevadí.Záměrně se tím pouštím na tenký led. Jak už tu padlo, kdo nechce,  nepochopí. Co takhle zkusit číst text bez emocí a taky ho tak zkusit pochopit? Šlo by? Pochopím nesmiřitelný postoj v této věci u lidí,... celý příspěvek >
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 8.5.2013
Tazatelka dělá samozřejmě moc dobře, že vyžaduje co nejmenší vibrace a mělo by to být automatické ktiterium výběru u naprosto každého pracovního stroje.Komu vibrace a hluk nevadí ať si to užije a nevnucuje ostatním.
Obnova aleje, 8.5.2013
Milý ferdo, vy jste přesně ten typ, se kterým diskuze nemá valnou cenu. Když vám napíšu, že ty počty mrtvých jsou jako prd do větru tak vám zase chytnou saze, ale nemůžu si pomoct. Pokud nemáte co na práci, zkuste si dohledat nejen prvotní... celý příspěvek >
Obnova aleje, 8.5.2013
Byl jsem několik dní sázet stromy na břehu potoka(zpevnění břehů, ukryt pro raky a jiné vodní exempláře..atd.Nevím, jestli jsem udělal dobře, neboť by mohla výrazně stoupnout hladina vody, vodáci spustí na vodu lodě a když si představím, že nějaká... celý příspěvek >
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 8.5.2013
Taky se při sečení v současné době stává velmi často, že se čerstvá šťavnatá tráva po chvíli práce nalepí na šasi sekačky. Může to být i dost silná vrstva "špenátu" a při tom se velmi výrazně zvýší vibrace stroje.Pokud tenhle materiál včas... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 1.5.2013
Tak o tom odstřelu fakt něco málo vím (jiná možnost totiž u divočáků kteří si Vás oblíbili neexistuje). Řešil jsem to na desítkách hektarů luk, na které jaksi po roce 89 zapoměl krajský úředník a nepřidělil je žádnému mysliveckému sdružení do... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 1.5.2013
No tak konečně někdo, kdo už investoval (zbytečně) spoustu peněz a práce do předem prohraného boje s přírodou. Někomu lidské vlasy fungují, někomu funguje Hukinol (a jemu podobné přípravky). Věřte tomu ža ale jen do času. Znovu píšu po cca 10... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 29.4.2013
Chemické odpuzovače jsou za velmi krátký čas k ničemu - vyhozené peníze, zvěř si zvykne ale Vy ne!! MS Vaše zahrada nezajímá, dohady s nimi jsou ztráta času a nervů. Pánové totiž celou situaci s černou zvěří v ČR natolik podcenili a svou... celý příspěvek >
Srnky a černý rybíz, 27.4.2013
To je ovšem naivní omyl.Pokud si nějaké místo srnčí zvěř z nějakého důvodu oblíbí a často se tam vrací, tak si dříve či později všimne, že pach vlasů není spojen s fyzickou přítomností skutečného pohybujícího se člověka a přestanou se obávat.Platí... celý příspěvek >
Soused, 22.4.2013
Protože tu "zeď" je potřeba taky občas opravit z obou stran. Nevím, proč by měla sousedovi vadit, pokud je tam legálně jako jakýkoliv druh plotu. Přesně takový soused jako vy je pěkná nepříjemnost.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika