Příspěvky uživatele - 224.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte dub?, 30.11.2012
Já jsem také názoru, že se jedná o dub červený a rozhodně ne dub cer. Kromě již uvedených odkazů je zde třeba i toto vyhledání obrázků na googlu. Teoreticky by to mohl být ještě některý z dalších amerických dubů s ostrými laloky listů, ale je... celý příspěvek >
Řízkování Pámelníku, 30.11.2012
Ferdo, zaujal mne Váš příspěvek o "obřím" pámelníku. Také jsem tak vysoký pámelník ještě asi neviděl. Na stránce dendrologie online uvádí autor pámelník bílý forma ovatus (tedy "vejčitý" - Symphoricarpos albus f. ovatus - s touto charakteristikou... celý příspěvek >
Kdo zná název trávy?, 30.11.2012
Paní Jano, proč zrovna ostřice odchylná? Nemůže to být nějaká z častějších vysokých trsnatých ostřic: třeba ostřice latnatá, ostřice trsnatá, ostřice vyvýšená apod.? A abych se přiznal, napadla mne i metlice trsnatá, (ale ta jen tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika