Příspěvky uživatele - 192.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 26.1.2018
Bohužel, meruňky už nepěstuji protože mám zahradu a sad v mírné mrazové katlině a meruňky zarodili jednou za pár let a to ještě málo. Tak jsem je vykopal.   Tonda
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 22.1.2018
Pro p.Hlavatého : omlouvám se za Karneval byl to omyl. Gold Bohemii jsem dal mezi zimní proto, že vydrží nejdéle ze všech mutací Rubínu. U hrušně Boscova jsem zapoměl  napsat podzimní. Delcorf - málo úrodná, chuťově velmi dobrá, nasládlá,... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 21.1.2018
Také já se připojím do diskuze o výnosu a odolnosti odrůd v loňském roce. Po mrazech v dubnu a v květnu jsem předpokládal menší úrodu, ale nakonec to dopadlo velmi dobře. Mimo mrazová poškození plodů jabloní v nízkých partiích vřeten a palmet byla... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 29.5.2016
Abych byl přesný, tak jsem to spočítal a mám 147 drůd jabloní,.protože v zimně jsem nějaké zlikvidoval. V naprosté většině nemám víc odrůd na stromku, pouze v případě, že nemám dpovídající podnož přiroubuji a pak odstraním. Místa mám dostatek,... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 28.5.2016
Dobrý večer, vcelku mně zaujalo toto vlákno a proto přispěji svými oblíbenými odrůdami, i když vybrat z toho množství nebude snadné. Admirál, Topazy, Kanzi, Jazz a Jonagold s Rubínem a jejich mutace Boscova, Dicolor,... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 17.5.2016
Musím se připojit k panu Kamilovi při hodnocení odrůdy Delikates. Celkem s ním souhlasím, u mně netrpěla moniliozou, vosy ji vždycky najdou. Ale nejhorší tady na jihu jsou špačci. Loni jsem sklidil jenom pár plodů a proto jsem ji v zimně... celý příspěvek >
Jak vám letos kvetou jabloně?, 17.5.2016
Tady na jihu Moravy kvetly jabloně a hrušně od 15 dubna, švestky byly 20 dubna odkvetené stříkal jsem Horizon a Calypso. 26. 27 a 28 přišel mráz a mám švestky sklizené, vypálené a vypité. Jabloně a hrušně přes velkou loňskou úrodu kvetly krásně, ale... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 17.5.2016
Tango mám už několik let, je velmi pěkné, některé roky se podobá pruhovanému Karnevalu. Šťavnaté, velmi chutné, pěkně voní, tady na Jihu vydrží tak do února v mém vcelku dobrém sklepě. Tonda
Topaz nepřekonaný, 16.5.2016
V neděli jsme s rodinou degustovali poslední plody, které jsem nechával na zkoušku co vydrží. Zde je jejich pořadí - podle nás, nikomu ho nevnucuji. Pokud bych zařadil ještě Melrose a Idared, tak Melrose někde mezi 4 a 5 pořadím a Idared spolu... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.5.2016
Pink Lady mám od roku 2006, vloni měla asi 50kg menších jablíček, nebyl čas na protrhání, musím se polepšit. Jablka vzhledově i tvarově pěkná, ještě teď jsou ve sklepě ve velmi dobrém stavu. Je náchylná na strupovitost, potřebuje chem. ochranu. Pokud... celý příspěvek >
Tango, 26.4.2016
Vím.
Tango, 26.4.2016
Tango = Topaz x Angold.
Honeycrisp, 21.2.2016
Byla to první úroda, tak tu nedávám na degustaci a bylo jich málo. Pokud bude letos větší úroda, tak se jistě na degustaci v Uh. Ostrohu objeví. Tonda
Honeycrisp, 18.2.2016
V loňském roce jsem mněl první úrodu asi 4 nebo 5 jablek, jsou skutečně velmi dobrá, ale velmi rychle dozrála, konzumace v listopadu. Uvidíme v letošním roce jak budou vypadat. JM Tonda
Bažantí odrůdy, 25.1.2015
Plně se připojuji k názoru p.Vysloužila na odrůdu Denár.Sám jsem ji asi po 5 letech zlikvidoval.Na to, abych mněl na zahradě žlutou odrůdu podobnou Goldenu, ale chuťově spíše podprůměrnou za to mně nestojí.Je dostatek žlutých odrůd chuťově, některé i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika