Příspěvky uživatele - 219.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ježek, 2.6.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, vyrobil jsem ze zbytku ruznych desek boudu na jezka. Dal jsem ji do rohu zahrady u potoka. Jestli se tam zabydli, je otazka:).
Díra v kmenu jalovce, 1.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry vecer, obema dekuji za rady, necham to na prirode:).Ker pravidelne zastrihavam, v lete se pod nim pekne sedi:)
Díra v kmenu jalovce, 1.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, v nasem, asi 40tiletem jalovci vznikla v upati kmene asi 10 cm hluboka dira, po davno odstranene vetvi. Mam obavy, aby tento krasny ker, upraveny do tvaru destniku, nezahynul. Nevite prosim, jestli je nejaky zpusob, jak tomu zabranit, nebo... celý příspěvek >
Orchideje nekvetou, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, manzelce se rozkvetla lata pri rovnani ulomila. Dala ji do vody. Je to tak v poradku? Jak dlouho kvet vydrzi? Dekuji! Sterba
Přišla k nám kočka - co s ní?, 12.12.2012
Ahoj, dekuji za rady. Pro 148.1, kocka nebeha po cele chalupe, ale po pude, kam se protahla pod okapem a tudy taky chodi ven. Pri posl. navsteve chalupy jsme zjistli, ze je tam citit kocicina - chodi mocit na stare kanape. Na jare pujde do... celý příspěvek >
Přišla k nám kočka - co s ní?, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Pridavam fotku:
Přišla k nám kočka - co s ní?, 9.12.2012
Dobry den, k nam se taky na rekr. chalupu zatoulala polodivoka kocka, vlezla pod okapem na pudu. Je hrozne placha, jak vidi cloveka, hned se schova. Od leta ji davame kocici granule smichane s kapsickou, ruzne chrupavky a maso od naseho stolu a... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 28.11.2012
I ja jsem dnes po prijezdu na chalupu mel v klest.pasti velkeho krtka. Dostal jsem ho asi na paty pokus:). Bylo mi ho ale lito!
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 17.9.2012
Dekuji za odpovedi, potvrdili jste muj nazor. Zdravi vas Sterba
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, ted jsem se docetl, ze vresy se maji strihat na jare. Z neznalosti jsem pred tydnem ostrihal 4 vresy na 3 cm, ktere jsme meli v kamenin. kvetinaci na hrbitove. Byly vytazene za svetlem (hrob je pod stromem). Osadil jsem nove, pekne,... celý příspěvek >
Zkraceni azalky, 23.7.2012
Diky, tak budu muset pockat na pristi jaro:)!
Zkraceni azalky, 22.7.2012
Dobry den, mam prerostlou azalku, kazdy rok krasne oranzove kvete. Uz jsem ji pred lety jednou dost podstatne zkratil a ani ji to nevadilo, kvetla opet. Jenomze ted si nemohu vzpomenout, ve ktere dobe jsem to provedl:). Nemuzete mi nekdo poradit?... celý příspěvek >
Venkovní Ibišek syrský, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Posilam fotky meho ibisku. Taky jsem uz myslel, ze je zmrzly, ale od spodu zacal vyhanet. S. 
Psi a čůrání, 29.4.2012
Ahoj, kdyz jsme jeste meli nasi Bulinku, tak jsem vzdy hned to misto prolil vodou (kdyz jsem si toho vsimnul), no a kdyz ne, tak tam holt vznikl vypaleny krouzek, kde dalsi rok naroste krasna zelena a husta trava. Dnes jsem za to rad, a vzdy, kdyz... celý příspěvek >
Pieris Little Heath, 29.4.2012
Lida: na zimu jsem ho pro jistotu prikryl netkanou. Jinak - dekuji za pochvaly? Jeste jsem v jinem vlaknu psal dotaz, co s narasenym durmanem (slabe svetle, asi 10 cm dlouhe vyhonky), mam je ulomit, nebo samy dostatecne zesili? Diky za event. radu!... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika