Příspěvky uživatele - 189.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 18.11.2012
Netušíte, kdy se bude konat letošní degustace? Může se na ni dostat i obyčejný "smrtelník"? Zdraví Mittwoch
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 18.11.2012
Děkuji všem za první ohlasy. Těší mě, že je Sirius tak vysoce hodnocen - při loňské dugustaci (ne mých vlastních plodů) byl mým osobním vítězem. Ještě že jej už mám na J-TE-E a i A2. Jsem zvědav, jak se na ní bude chovat. Vzhledem k 3n to bude časem... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 17.11.2012
Dobrý den. Rád bych vyvolal diskuzi na téma pozdně zimních rezistentů. Dílčí názory na jednotlivé odrůdy zde jsou, ale přece jen né pohromadě. Jde mi o zhodnocení jejich chuti, pěstitelských vlastností (negativních i pozitivních) a době skladování.... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 18.10.2011
Kape jed? Trochu silná slova, nemyslíte? Staré pomologie jsou krásné. Ale je nepopiratelné, že řada odrůd je opravdu překonaná, ať se Vám to líbí či nikoliv (poměr plodnost X kvalita plodů X odolnost vůči chorobám). Je to čistě jen Váš názor a nikdo... celý příspěvek >
Hrušeň Starkimson, 12.10.2011
A jak jste vlastně poznala, že se jedná o Starkrimson, když je v ČR tak vzácná? (Rozhodně nechci zpochybňovat Vaše kvality ) Vypadá velice zajímavě! Před časem mě zaujala odrůda ´Red Anjou´ (možno nalézt na stejném webu; pupenová mutace... celý příspěvek >
Letní - červené, 20.9.2011
Nene, jako rubín mi to nepřipadá. Spíš bych si tipnul nějakého malináče... Mittwoch
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika