Příspěvky uživatele - 66.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s drumanem?, 16.12.2012
dobrý den... až budete najaře přesazovat, tak je potřeba mu zkrátit a malinko kořeny a vyměnit hlínu... kupuji si na něj klasický substrát pro zelené rostliny... dolu do květináče bych dala drenáž, aby kořeny nezahnívali... kamaráce též nekvetl...... celý příspěvek >
Datura, 29.11.2012
přesně jak říká paní Valinová... stačí zalívat minimálně... těmi zasichajícími výhonky bych se nezabývala... mám durmanů několik... též se mi to někdy stává... na jaře začnu přihnojovat a mírně zvetším zálivku... každý rok kvetou víckrát než... celý příspěvek >
Echium, 28.11.2012
děkuji... je to jasné... jen potřebuji zjistit jak se uchovává přes zimu jako malá rostlinka... to v návodech psané není... návod byl jen strohý...
Letničky (slunečnice..), 18.11.2012
slunečnici vysít nejlépe konec dubna či začátek května... do truhlíků nevím jestli přímo vysít, jistější je zakoupit ristlinky, ale pokud máte skleník tak je to o.k... třeba petunie, surfínie,millionbells, bacopa,osteospermum atd... variant je... celý příspěvek >
Echium, 18.11.2012
děuji za odpověď... najde se tu někdo, kdo tyto rostliny pěstoval od semínek???jak snáší naše podmínky atd???
Echium, 18.11.2012 Obsahuje fotku
ještě jsem chtěla dodat, je jich více druhů a dostupnost semínek je běžná, ale pořádý návod k pěstování žádný.. nejdostupnější je Echium fastuosum... foto stažené z internetu
Echium, 18.11.2012 Obsahuje fotku
dobrý den, nemáte někdo zkušenosti spěstováním těchto rostlin, jak se s nimi zachází a jaká je klíčívost.možnost uchování rostlin..prosím Vás o vaše názora azkušenosti..děkuji... foto stažené z internetu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika