Příspěvky uživatele - 149.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezin s primesi bio, 10.6.2017
EO nafta i premiova je urcite bez řepky ve forme MEŘO, benzin bez ethanolu nekoupite ale jde snadno odstranit i v nomacích podmínkách, stací přidat vodu promíchat a nechat ustát, ethanol se navaze na vodu a tím ze benzin ma hustotu kolem 750kg/m3 a... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 25.5.2017
kopie hondy jak vyšitá :-)
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 25.5.2017
na mokrou travu je bezkonkurencní honda ale to jsem cenou kousek mimo ikdyz 13,5-14 byse dalo ne? kdyztak jde o model HRG 466 ma ruzné variace. jinak bysech se podíval treba na MCCULLOCH M51-150WR CLASSIC s motorem loncin (licencni... celý příspěvek >
McCulloch křovinořez, 25.5.2017
změna :-) koupil jsem nakonec jiny který ma nedelitelnou rukojet.
Jaký vyžínač z tohoto výběru?, 25.5.2017
nakonec jsem strornoval objednavku a selse podívat na HQ 122C a Stihl FS38 nakonec jsem vzal stihl mam od nich vice vecí tak jsem zustal verny, ale podle papiru ma HQ daleko mensí vibrace, stihl se trepe jak drahy pes
Stáří benzinu do pily, 22.5.2017
jak jeto se starím toho oleje četl jsem tady prispevek: Uzavřené balení cca 4 roky, průběžně používané cca 2 roky, záleží také na podmínkách skladování - rozdílné teploty. mam TSF otevrené ana nem datum vyroby asi rok 2013 takze 4 roky starý... celý příspěvek >
Jaký vyžínač z tohoto výběru?, 21.5.2017
jo a vaha 3,9kg :-)
Jaký vyžínač z tohoto výběru?, 21.5.2017
aco zustat u stejné značky a vybrat model TRIMMAC. Zrovna dnes jsemho objednal :-) mám ho v planu pouzivat asi na stejné učely jako vy. (kolem plotu, stromku a vsude kde se nedostanu rotacni sekackou) koupil jsem ho za necelých 2700,- i s postou od... celý příspěvek >
McCulloch křovinořez, 21.5.2017
přístí tyden mně prijde novy vyžínač s delitelnou rukojetí McCULLOCH TRIMMAC tak muzu zmerit, ale nevim zda mas stejny model nebo minimalně to napojení zda bude stejné.
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 21.5.2017
mně "přijde" zase že hledáte problém kde není, novy motor máte ale nevím u čeho a pokud stroj pracuje jak ma tak je vse v poradku, ale jak psal kolega otackomer je nutny pro serizení nebo vasi kontrolu protože tože vam "prijdou" nebo jakse hodne... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 30.4.2017
švedskou ano ale mozna to nevíte ze třeba HQ se vyrabí i v číně (levnejsí modely) tak jako HECHT je "německa" firma ale vyroba čína zato dolmar i stihl jsou nemci ale také se vyrabí v nemecku
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 18.4.2017
jaký mate model? ja verzi 100 kupoval na aukci se zarukou za 3700 ikdyz bezne stálo okolo 4500...
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 1.4.2017
cerpadlo jede jako predtím hrubým odhadem plastovy 200l sud naplněný az po okraj za 7minut, objem bude tak 230-240l to jsme nekde na 33l/min nebo 2m3/hod
Čerpadlo do studny, 30.3.2017
hodne orientacne 4m studna a po zemi co 10m delky hadice se bere jako 1m dopravní vysky, takze toje 5m zaokrouhlíme na 10m dopravní vysky je potreba stím ze na konci bude tlak nula a zbytek 20m dopravní vysky udela na konci 2bary ale jeto hodne moc... celý příspěvek >
Ponorne cerpadlo, 30.3.2017
čerpadlo vám pujde v jakékoliv nadobě s čistou vodou, tohle čerpadlo je enormně hlučné a vykon zadný proste "malyš" zato je levné no vyrabí ho kde kdo i hecht
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika